Příprava mise

Tak a máme tu nový rok! Už jste si jistě dali novoroční předsevzetí a přemýšleli o tom, čeho byste chtěli dosáhnout v roce 2018. Je to základní předpoklad každého úspěšného Forever Business Ownera. Zda je vaším cílem získat Forever F.I.T. nebo zdvojnásobit prodej, cíle nás dělají silnějšími a zvyšují pravděpodobnost, že v životě dosáhneme toho, co chceme. Hlavní část procesu stanovování cílů, na kterou často zapomínáme nebo ji ignorujeme, je tvorba hlavních principů nebo prohlášení osobní mise.


Ve společnosti Forever máme prohlášení mise, kterým se řídíme roky. Usměrňuje nás během rozhodování o marketingovém plánu, o produktech a pobídkách. A co je důležitější, pomáhá nám pěstovat prostředí a kulturu, ve které společnost Forever prosperuje již téměř 40 let. Naše prohlášení mise vyjadřuje, jak děláme věci jako společnost, a v příštích pěti letech nás bude usměrňovat na naší cestě k dosažení cíle dvojnásobného prodeje.


Naše mise: Chceme vytvářet podmínky prospěšné pro každého, kdo se chce důstojně stát tím, kým chce být, přičemž integrita, empatie a radost jsou našimi principy. Budeme vytvářet a s láskou udržovat nadšení a víru v naši společnost, produkty a podnikání. Budeme usilovat o znalosti a rovnováhu, ale především budeme odvážní ve vedení naší společnosti a vlastníků Forever byznysu.


Na začátku roku 2018 hodně uslyšíte o našich hlavních oblastech zaměření na příštích pět let - aloe vera, zdokonalování produktů, nárůst prodeje o 15 %, zapojení těch správných lidí a informování o tom, proč jsme hrdí - Forever Proud. Možná jste od nás již v minulosti slyšeli, že nejdůležitější jsou naši FBO. Vy jste důvod, proč společnost Forever po celém světě nadále vzkvétá, proto je naší povinností klást vaše potřeby na první místo. V zájmu toho se musíme zaměřovat na hodnoty, které slibujeme v našem prohlášení mise - vytvořit společnost, ve které budete prosperovat a která vás bude odvážně vést k plnění vašich snů.


Prohlášení naší mise mají naši pracovníci v centrále na očích každý den - nachází se před vstupem do výtahů vedoucích do budovy. Vidí ho každý den, ale nejen to - oni jím žijí a dýchají. Mnozí se ho naučili zpaměti. Je to pravda! Jamile potkáte nějakého pracovníka společnosti Forever, můžete si ho vyzkoušet.


Člověk se totiž, pokud nevidí prohlášení mise každý den, nechá snadno rozptýlit. Pokud ho máme napsané na nějakém viditelném místě, pro naši mysl je šetrným připomenutím toho, že někdy stresující nebo dlouhé pracovní dny mají smysl. Lidé s námi počítají.


Leden je vhodný měsíc na to, abychom se na naše cíle podívali jinýma očima a trochu prohloubili svou osobní misi. Vyzývám vás, abyste si napsali vlastní prohlášení mise. Nemusí být dlouhé, ale musí být pravdivé. Musí vám připomínat to, v co věříte a jaký je smysl vašeho směřování. Podívejte se na něj každý den, abyste pokračovali správným směrem a dosáhli svých cílů pro následujících 5 let a na další období.


Šťastný nový rok!


Usmívejte se i nadále,
Gregg Maughan


 

Související produkty