Izstrādājot misiju

Jauns gads ir klāt! Tagad esat izdarījuši savus jaunā gada lēmumus un izdomājuši, ko vēlaties paveikt 2018-tajā gadā. Tas ir būtisks elements, lai būtu veiksmīgs Forever Biznesa īpašnieks.  Vai tas būtu  Forever F.I.T. izpilde vai dubultot savu pārdošanu, mērķi mūs dara stiprākus un ved pretī dzīvei, kādu to mēs vēlamies. Galvenā mērķa noteikšanas procesa daļa ir bieži aizmirstā vai ignorētā pamatprincipu un personisko pamatuzdevumu attīstīšana.

Foreverā, mums ir misijas pamatuzdevumi, ko izkopjam katru gadu. Tie vada mūs, pieņemot lēmumus par mārketinga plānu, produktiem un veicināšanas programmām. Vēl svarīgāk, tie palīdz mums attīstīt vidi un kultūru, kurā Forever ir uzplaukums jau 40 gadus. Mūsu misijas pamatuzdevumi atspoguļo kā mēs strādājam kā kompānija un tas palīdz vadīt mūs uz  pārdošanas dubultošanas mērķi nākamajos piecos gados.

Mūsu misija: Mēs radīsim ienesīgu vidi, kurā cilvēki varēs būt tie, kas viņi vēlas būt. Jo godīgums, empātija un prieks ir mūsu ceļveži. Mēs veidojam un lolojam aizraušanos, un ticību mūsu kompānijai, mūsu produktiem un mūsu nozarei. Mēs centīsimies iegūt zināšanas un līdzsvaru, un galvenokārt, mēs būsim drosmīgi, jo mēs vadām savu uzņēmumu un Forever Biznesa īpašniekus.

Šajā 2018. gadā, jūs dzirdēsiet daudz par mūsu pieciem centrālajiem punktiem nākamajiem pieciem gadiem – Aloe Vera, produkta pilnveidošanu, pārdošanas apjoma 15% pieaugumu, īsto cilvēku iesaistīšanu un dalīšanos ar Forever Proud. Iespējams, esat to jau dzirdējuši, ka mēs to sakām vispirms un galvenokārt mūsu FBĪ. Jūs esat Forever uzplaukuma iemesls visā pasaulē, tāpēc mūsu pienākums vispirms ir jūsu vajadzības. Lai to paveiktu, mums ir jākoncentrējas uz vērtībām, kas ir apsolītas, izmantojot mūsu pamatuzdevumus – izveidot uzņēmumu, kurā jums attīstīties, lai sasniegtu savus sapņus.  

Mūsu misijas pamatuzdevumi ir pirmais solis mūsu darbinieku ikdienā, galvenajā birojā, tie redzami pie lifta, kad tie ienāk ēkā. Viņi tos redz ne tikai katru dienu, viņi dzīvo un elpo tos. Daudzi tos ir iegaumējuši. Tā ir patiesība! Pajautājiet tos kādam pastāvīgā personāla loceklim nākamajā tikšanās reizē.

Bez pamatuzdevumu apskatīšanas ikdienā, ir viegli apmulst. Ja pamatuzdevumi kaut kur ir rakstīti, tie katru dienu dod mūsu prātam maigu atgādinājumu, ka šai stresa pilnajai un garajai darbadienai ir mērķis. Un cilvēki paļaujas uz mums. 

Janvāris ir lielisks mēnesis, lai lūkotos pēc jauniem mērķiem ar svaigu perspektīvu un rakties nedaudz dziļāk savā personīgajā misijā. Es aicinu jūs uzrakstīt savas misijas pamatuzdevumus. Tiem nav jābūt gariem, bet tiem ir jābūt patiesiem. Tiem ir jābūt atgādinājumam kam tu tici un pēc kā tiecies. Pārlasi tos katru dienu, lai palīdzētu sekot savam mērķim nākamos 5 gadus un pēc tam.  

Laimīgu jauno gadu!

Vienmēr smaidiet,
Gregg Maughan 

Saistītie produkti