Opracuj swoją misję

Nadszedł nowy rok! Do tej pory zrobiliście już noworoczne postanowienia i przemyśleliście, co chcecie osiągnąć w 2018 r. – to zasadniczy element sukcesu Forever Business Owners. Niezależnie od tego, czy chodzi o stanie się Forever F.I.T. czy o podwojenie obrotów, cele dodają nam sił i zwiększają szanse na powodzenie w życiu. Ogromnie ważnym, choć często pomijanym lub ignorowanym, ogniwem procesu wyznaczania celów jest wypracowanie kluczowych zasad czy też osobistej misji.


W Forever od lat działamy w zgodzie ze swoją misją. Przyświeca nam ona, gdy podejmujemy decyzje dotyczące Planu Marketingu, produktów i programów promocyjnych. Co ważniejsze, pomaga nam kształtować takie środowisko i kulturę, jakie Forever kultywuje od niemal 40 lat. Nasza misja odzwierciedla sposób działania firmy i w ciągu najbliższych pięciu lat będzie nas prowadzić do celu, czyli podwojenia sprzedaży.


Nasza misja: Stworzymy dochodowe środowisko, w którym jednostki będą mogły być tym, kim pragną, zachowując swoją godność; środowisko, w którym przyświecać nam będzie hasło uczciwości, empatii i dobrej zabawy. Wzbudzimy i będziemy pielęgnować pasję i przekonanie do naszej firmy, naszych produktów i naszej branży. Będziemy poszukiwać wiedzy i równowagi, i przede wszystkim, będziemy śmiałymi liderami naszej firmy i Forever Business Owners.


W 2018 r. będzie dużo mowy o pięciu obszarach, na których skupimy się w następnych pięciu latach – aloe vera, perfekcja produktów, 15% wzrostu sprzedaży, angażowanie właściwych ludzi i dzielenie się tym, z czego jesteśmy dumni – Forever Proud. Być może słyszeliście, że najważniejsi są dla nas FBO. To dzięki Wam Forever rozwija się na całym świecie, dlatego naszym obowiązkiem jest stawianie Waszych potrzeb na pierwszym miejscu. Musimy się więc skupić na wartościach, które deklarujemy w naszej misji – byśmy tworzyli firmę, w której będziecie prosperowali i byśmy z odwagą wiedli Was ku realizacji marzeń.


Wszyscy pracownicy Biura Głównego codziennie widzą misję, zanim wsiądą do wind wiodących do budynku. Co więcej, oni nią żyją i oddychają. Wielu z nich zna ją na pamięć. To prawda! Sprawdźcie to, gdy spotkacie pracownika Forever.


Jeśli nie widzi się misji na co dzień, łatwo się zdekoncentrować. Misja zapisana w widocznym miejscu przypomina nam o celowości każdego – nie raz frustrującego i długiego – dnia pracy. Ludzie na nas liczą.


Styczeń do świetny miesiąc, by spojrzeć na swoje cele świeżym okiem i nieco zgłębić temat swojej osobistej misji. Zachęcam każdego z Was do spisania swojej własnej misji. Nie musi być długa, byle była prawdziwa. Musi przypominać Wam o tym, w co wierzycie i o Waszym celu. Patrzcie na nią każdego dnia, by pozostać na właściwym kursie do realizacji swoich celów na najbliższe 5 lat, a potem na kolejne.


Szczęśliwego Nowego Roku!

Keep Smiling,
Gregg Maughan 

Powiązane produkty