Discover Forever

Jūsu mobilie tālruņi un planšetes var kļūt savādākas šodien. Jūs neizejat no mājām bez jūsu svarīgākajām tehnoloģijām, tad kāpēc jums veidot savu Forever biznesu bez tām? 

Discover Forever ir mobilā aplikācija, kas ļauj jums dalīties ar jūsu iecienītajiem video, produktiem, informāciju no Forever, kamēr esat ceļā. Izmantot to kā mācību un pieteikuma aizpildīšanas līdzekli, vai, lai dalītos savu mīļāko produktu un video, kad jūs tiekaties ar jaunu klientu. 

Viss, ko jūs izmantojat uzņēmējdarbības veidošanai, var pievienot lietotnē, lai vienmēr būtu pie rokas, kad nepieciešams dalīties. Sākot ar produktu apmācību līdz Forever Iespējas video, ir neskaitāmi veidi, kā iegūt vislabāko no jūsu aplikācijas. 

Ar lejupielādes funkciju jūs pat varat piekļūt informācijai bezsaistē. Uzglabājot jūsu mīļākos failus tālrunī vai planšetē, nozīmē, ka neesat ierobežoti, kad nav interneta piekļuves. Tas patiesi padara jūsu biznesu koplietojamu no jebkuras vietas.
Pievienojies un Iepērcies 

Ievadot savu FBO ID un datus Lietotāja logā, jūs varat aicināt citus pievienoties un iepirkties tieši no jūsu aplikācijā. No sociālo mediju ierakstiem līdz tekstu īsziņām, Jūs varat dalīties jebkur un visur. The Journey


Ceļojums

Iepazīstināt kādu ar Forever? Atver Ceļojumu savā mobilajā ierīcē un ļaut viņiem iepazīt mūsu alveju, mūsu produktus un mūsu kompāniju pašam. Veiciet ātro ieskatu visā, ko Forever  piedāvā.
Produkti


Meklējat vairāk informācijas par dažiem Forever top produktiem? Saņem paku par piedāvātajiem produktiem katru mēnesi. Ja jūs apmeklējat produktu informatīvo lapu regulāri, jūs varat atrast pēdējos izmantotos ieraktus zem lejupielādēm, vieglākai piekļuvei, pat tad, ja nav WiFi savienojums.

Jūsu Favorīti


Visu jūsu atrasto un biežāk izmantoto varat pievienot mājas lapā, lai ātri un viegli piekļūtu. Vienkārši saglabā pie  "Favorīti" kādu no Apmācība vai Discover priekšmetiem. Katru reizi, kad jūs atvērsiet savu lietotni, jums nebūs atkal jāmeklē  jūsu visbiežāk skatītos videoklipus un PDF. Esiet gatavi, lai kur jūs ietu, vienmēr Forever kabatā. Dažus lieliskus Forever resursus jūs varat atrast starptautiskajā katalogā, kontaktinformācijā, mārketinga plāna apmācībās, cenu lapās un vēl. 

Lejupielādē Discover Forever aplikāciju šodien savā Apple vai Android ierīcē.