Discover Forever

Komórka czy tablet są teraz jak przedłużenie naszych rąk. Nigdzie się nie ruszamy bez najnowszych technologii, dlaczego więc mamy z nich nie korzystać budując biznes Forever? Z mobilną aplikacją Discover Forever jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Discover Forever to mobilna aplikacja, dzięki której możesz dzielić się ulubionymi filmami, produktami i informacjami Forever będąc w drodze. Używaj jej jako narzędzia szkoleniowego i rekrutacyjnego dla potencjalnych i już zarejestrowanych FBO lub by dzielić się ulubionymi produktami i filmami z nowopoznanymi osobami.

Z aplikacji możesz pobrać wszystko, czego używasz do budowania biznesu, dzięki czemu w każdej chwili masz w zasięgu rąk, to co jest ci potrzebne. Od szkoleń o produktach do filmu Szansa Forever – jest mnóstwo sposobów na maksymalne wykorzystanie aplikacji.

Dzięki funkcji pobierania, zyskujesz dostęp do informacji offline. Przechowywanie ulubionych plików na telefonie lub tablecie oznacza, że nie musisz się martwić o dostęp do internetu. Dzięki temu zawsze i wszędzie możesz dzielić się biznesem.
Dołącz i kupuj

Kiedy wpiszesz swój numer FBO oraz dane na ekranie użytkownika, bezpośrednio z aplikacji możesz zapraszać innych do dołączania i robienia zakupów. Od postów na portalach społecznościowych do SMS-ów – możesz dzielić się zawsze i wszędzie.The Journey


Podróż

Zapoznajesz kogoś z Forever? Otwórz Podróż na urządzeniu mobilnym i pozwól mu samemu poznać nasz aloes, produkty i firmę. Wybierz się na krótką wycieczkę prezentującą wszystko, co Forever ma do zaoferowania.


Produkty


Szukasz więcej informacji o bestsellerach Forever? Co miesiąc zaglądaj do polecanych produktów. Jeżeli często odwiedzasz kartę Informacji o Produkcie, możesz znaleźć ostatnio odwiedzane w Pobranych, by mieć do nich łatwy dostęp, nawet jeśli nie masz połączenia WiFi.


Twoje ulubione

Wszystkie treści, z których często korzystasz, możesz dodać do Strony głównej dla łatwego, szybkiego dostępu. Po prostu wybierz „Ulubione” przy dowolnym z elementów w sekcji Szkolenia lub Odkryj, by dodać do listy ulubionych. Za każdym razem, gdy będziesz otwierać aplikację, nie będziesz musiał/-a szukać najczęściej oglądanych filmów czy PDFów.Gdziekolwiek idziesz, możesz mieć Forever w kieszeni. Wśród fantastycznych zasobów Forever znajdziesz International Directory, dane kontaktowe, szkolenie o planie marketingowym itp.

Pobierz aplikację Discover Forever na swoje urządzenie Apple lub Android.

Powiązane produkty