Dari labu. Jūties labi.

Mēs Forever  uzskatām, ka daudz varam darīt, lai pasaule mainītos. Veltīt savu laiku individuāli vai strādājot komandā, mēs vienmēr strādājam nedaudz vairāk par tiem, kuri ir ap mums. Iedvesmojoties no jēdziena Izskaties labāk. Jūties labāk., mēs apvienojām spēkus mūsu ofisā jaunam jēdzienam Dari labu. Jūties labi.

Dažus pēdējos  mēnešus, Forever darbinieki ir veltījuši laiku, lai piedalītos brīvprātīgi dažās no savām mīļākajām organizācijām, pārtikas bankā un patversmēs Fīniksā. Ne tikai mēs jutāmies labi par ieguldījumu, ko paveicām, bet mēs iedvesmojām citus darīt nedaudz vairāk laba pasaulē.

Par organizācijām

AZBrainfood

AZBrainfood ir organizācija, kas diskrēti nodrošina pārtiku mugursomās bērniem, kuri paliek izsalkuši brīvdienās, lai nodrošinātu, ka tie nāk atpakaļ uz skolu katru pirmdienu, garīgi un fiziski spējīgi koncentrēties savām mācībām.

Mesā, Arizonā, 65% bērnu ir bezmaksas vai pazeminātas cenas pusdienas programma, un daudziem no viņiem ir trūcīga vai nav vispār pieejama pārtika ārpus skolas. Ar brīvprātīgo palīdzību, katru nedēļu, mācību gada laikā, AZBrainfood ir spējusi nodrošināt pārtiku mugursomā vairāk nekā 250000 bērniem.  

Vairāki Forever ofisa komandas darbinieki ir piedalījušies mugursomu pakošanā un Forever arī sponsorē ikgadējo Gilbert Turkey Trot,  kas atbalsta šo organizāciju. Uzzini vairāk par Thanksgiving morning Family Fun Run un 5K.

Feed My Starving Children

Dāsnie brīvprātīgie Feed  My Starving Children strādā, iesaiņojot MannaPak™ maltītes, kas īpaši paredzētas, lai mainītu nepietiekamo uzturu. Katru dienu, partneri visā pasaulē izplata šos ēdienus skolās, bērnu namos, klīnikās un ēdināšanas programmās. 

Šajā gadā Forever ofisa  IT un digitālo tehnoloģiju dalībnieku, Human Resources un Forever Resorts, komandu brīvprātīgie palīdzēja iepakot maltītes un nodot tālāk. Vienas iepakošanas  dienas  laikā, Forever palīdzēja pabarot 98 bērnus 1 gadu, kas sastāv no 166 kastēm pārtikas, un papildu 35,856 individuālās maltītes. Feed  My Starving Children ir nosūtījis 1,548,635,296 maltītes visā pasaulē līdz šim brīdim, lai atbaltītu bērnu vajadzību nodrošināšanu. Uzzināt vairāk.


Fīniksas Bērnu slimnīcas Distance for the Difference

Distance for the Difference ir 3.46 jūdžu pastaiga / skrējiens / brauciens un 1 jūdze skrējiens Fīniksas centrā, gūstot labumu tieši Fēniksas Bērnu slimnīcai (PCH). Kāpēc pasākumam ir tik būtiska distance? Katra pēda pārstāvēja vienu no 18,286 bērniem, kuri palika nakšņot Fīniksas bērnu slimnīcā pagājušajā gadā. 

Forever’s Human Resources grupa veica dalību šajā pasākumā oktobrī, piedaloties ar tik daudz kāju pāru, cik iespējams. Uzzināt vairāk par pasākumu.

Citas organizācijas, kurās  Forever komanda piedalās ir St. Mary's Food Bank un Rebuilding Together - Valley of the Sun

Kā tu vari palīdzēt

Ir daudzas organizācijas visā pasaulē, kas pieņem brīvprātīgos, lai veicinātu savu misiju palīdzēt cilvēkiem. Organizējiet pasākumus uz pāris stundām ar savām komandām, un neaizmirstiet dalīties ar attēliem ar #FLPVolunteers.

Mēs nevaram sagaidīt, lai redzētu, kā jūs palīdzat pasaulei!

Saistītie produkti