Daha İyi Görün, Daha İyi Hisset.

Forever’da bizler, dünyada bir fark yaratmak için yapabileceğimiz pek çok şey olduğuna inanırız. İster bireysel olarak ister ekip olarak bir şeyler yapalım, daima etrafımızdaki insanlar için biraz daha fazlasını yapmak için çalışırız. “Daha İyi Görün, Daha İyi Hisset” konseptinden esinlenerek, İyi Olanı Yapmak ve İyi Hissetmek için Forever Genel Merkezi bünyesinde bir ekip oluşturduk.  


Geçtiğimiz birkaç ay içinde Forever çalışanları Phoenix bölgesinde gıda bankaları ve barınaklar gibi ilgi duydukları birtakım kuruluşlarda gönüllü olarak görev aldılar. Sadece yaptığımız katkılardan dolayı iyi hissetmekle kalmıyoruz aynı zamanda dünyada daha fazla iyilik yapmaları için insanlara ilham verme konusunda istekliyiz.  Yardım Kuruluşları Hakkında

AZBrainfood

AZBrainfood her Pazartesi günü zihinsel ve fiziksel olarak eğitimlerine konsantre olabilecek şekilde hazır olarak okula gelmelerini sağlamak için aksi halde hafta sonu aç kalacak olan çocuklara hafta sonu için gıda yardımı yapan bir organizasyondur. 


Mesa Arizona’da çocukların %65’i indirimli ya da ücretsiz öğle yemeği programlarından faydalanmaktadır ve bu çocukların çoğu hafta sonlarında çok az yemeğe sahiptir ya da hiç yemek yiyememektedir. Gönüllülerin yardımıyla AZBrainfood öğretim yılı boyunca her hafta 250.000’den fazla çocuğa gıda yardımı yapmaktadır.    


Forever Genel Merkez çalışanlarından oluşan birkaç ekip gıda paketlerinin hazırlanması aşamasında gönüllü olarak çalıştı. Aynı zamanda Forever, bu kuruluş yararına düzenlenen Geleneksel Gilbert Koşusunun sponsorluğunu yapmaktadır.


Şükran Günü sabahı yapılacak sabah koşusu ve 5K hakkında daha fazla bilgi edinin.

Feed My Starving Children

Feed My Starving Children’ın cömert gönüllüleri özellikle beslenme yetersizliği sorununu çözmek için tasarlanmış besleyici MannaPak™ öğünlerini ihtiyacı olanlara ulaştırmak amacıyla çalışır. Yardım kuruluşunun dünya çapındaki ortakları tarafından bu öğünler her gün okullarda, yetimhanelerde, kliniklerde ve beslenme programlarında dağıtılmaktadır.


Bu yıl Forever Genel Merkezi Bilgi İşlem ve Dijital Teknolojiler, İnsan Kaynakları ve Forever Resort çalışanlarından oluşan ekiplerimiz gıda paketlerini hazırlamaya yardımcı olmak için gönüllü oldu. 1 gün süren paketleme boyunca, Forever 35.856 bireysel öğünü içeren 166 kutu gıda hazırlamak vasıtasıyla 98 çocuğun 1 yıl beslenmesine yardımcı oldu. Feed My Starving Children kuruluşu ihtiyaç sahibi çocuklara yardımcı olmak için bugüne kadar dünya çapında 1.548.635.296 öğün gıda dağıttı. Daha fazla bilgi edinin.


Daha fazla bilgi edinin.Phoenix Çocuk Hastanesi


Fark için Mesafe doğrudan Phoenix Çocuk Hastanesi yararına Phoenix şehir merkezinde düzenlenen 3,46 mil yürüyüş/koşu ve 1 mil hızlı koşudan oluşan bir etkinliktir. Etkinliğin mesafesi neden önemlidir? Her 0,3048 m geçtiğimiz yıl Phoenix Çocuk Hastanesi’nde yatan 18.286 çocuktan birini temsil etmektedir.  


Forever İnsan Kaynakları departmanından bir grup ellerinden geldiğince bu amaca yardımcı olmak için Ekim ayında bu etkinliğe katılmıştır. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinin.


Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinin.

Forever çalışanlarından oluşan ekiplerin çalıştığı diğer kuruluşlar St. St. Mary's Gıda Merkezi (Aziz Meryem Gıda Bankası) ve Rebuilding Together - Valley of the Sun’ı (Birlikte Yeniden İnşa Etme – Güneş Vadisi) içermektedir.

Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?


İnsanlara yardımcı olma misyonlarını daha ileri seviyelere taşımak için gönüllü kabul eden ve onların desteğine ihtiyaç duyan dünya çapında çok sayıda yardım kuruluşu vardır. Ekibinizle birlikte birkaç saatlik bir etkinlik organize edin ve hashtag #FLPVolunteers aracılığıyla organizasyona dair çektiğiniz fotoğrafları bizimle paylaşmayı unutmayın. 


Dünyanın farklı yerlerinde yaptığınız gönüllü çalışmaları görmek için sabırsızlanıyoruz.

Benzer Ürünler