Pasimėgaukite alavijų privalumais

Jau ne vieną tūkstantmetį vertinami alavijai pasižymi daugeliu naudingų savybių ir yra dažnai naudojami esant nedideliems nudegimams ar norint nuraminti ir sudrėkinti pavargusią odą. Tačiau ar žinojote, kad šis vertingas dykumų augalas taip pat puikiai, kaip rodo moksliniai tyrimai, veikia sveikatą ir vartojamas į vidų? Pasimėgaukite grynų alavijų privalumais gerdami „Forever“ alavijų gėrimus: „Forever“ Aloe vera sultis, „Forever“ alavijų ir persikų sultis ir „Forever“ alavijų ir uogų sultis.


     Puikios iš Arabijos pusiasalio kilusių alavijų savybės minimos nuo seno. Laiko išbandymą šis nuostabus augalas atlaikė todėl, kad storuose jo lapuose glūdi ypač vertinga vidinė želė. Tikrojo alavijo, arba Aloe barbadensis, rūšies, kurioje daugiausia įvairių maisto medžiagų ir kuri laikoma naudingiausia žmonėms, lapuose yra storas želės sluoksnis, turintis daug vitaminų, mineralų ir maisto medžiagų.


     Viena iš šios gausybės maisto medžiagų, acemananas, – unikalus polisacharidas, randamas tik alavijuose. Manoma, kad būtent acemananas lemia daugelį vertingų alavijų savybių. Tad nenuostabu, kad šis puikus augalas naudojamas jau ne vieną šimtmetį!


     Vartojami į vidų alavijai, pasižymintys natūraliomis valomosiomis savybėmis, virškinamajame trakte padeda pasisavinti maisto medžiagas iš mūsų suvalgomo maisto, iš kur jos patenka į kraują, bei skatina gerųjų bakterijų augimą. Įsivaizduokite, kad perpjaunate alavijo lapą ir vartojate daug vertingų medžiagų turinčią želę tiesiai iš lapo. „Forever“ produktai iš alavijų beveik tokie pat švieži, kaip tiesiai iš lapo!


     Mūsų plantacijose šie ypač vertingi sukulentai nuimami rankomis visiškai subrendę, kad iš kiekvieno augalo būtų išgaunama kuo daugiau želės. Išoriniai kiekvieno augalo lapai nuimami rankomis, tada kruopščiai nuplaunami, ir taip pat rankomis išimama gryna, maistinga vidinė želė.


„Forever“ Aloe vera sultyse yra net 99,7 proc. vidinės alavijų lapų želės. Šis maistingas gėrimas padeda išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą ir suteikia energijos. Jokių konservantų, cukraus ar gliuteno – tik galimybė pasimėgauti dar daugiau šviežių alavijų.


     Mūsų ypač gryni ir veiksmingi produktai iš alavijų buvo pirmieji, gavę Tarptautinės alavijų mokslo tarybos (TAMT) sertifikatą. Tiesą sakant, „Forever“ Aloe vera sultyse yra beveik dvigubai daugiau acemanano, nei reikalauja TAMT, todėl tai iš tiesų puikus gėrimas, kuriuo galite mėgautis kasdien.


     Tačiau šis maistingas gėrimas skirtas ne tik sveikuoliams. „Forever“ taip pat siūlo dviejų gardžių skonių sultis, turinčias dar daugiau sveikatai naudingų savybių.


„Forever“ alavijų ir uogų sultys – tai gaivinantis spanguolių, saldžių obuolių ir 90,7 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės derinys. Kaip ir kitos mūsų sultys, jos puikiai veikia virškinamąjį traktą ir imunitetą bei suteikia energijos.


     Tačiau šis puikus pikantiško skonio gėrimas gali daugiau. Daug fitonutrientų ir vitaminų turinčios spanguolės yra ypač vertingas maisto produktas, kuriame gausu naudingojo vitamino C. Jose taip pat yra proantocianidinų – veiksmingų antioksidantų, padedančių išsaugoti sveikus šlapimo takus.


     Be to, „Forever“ alavijų ir uogų sultyse yra kvercetino, puikaus antioksidanto iš obuolių. Turbūt sutiksite, kad tai išties sveikas ir gardus pasirinkimas?


     Jei norite ne tik pajusti alavijų poveikį, bet pasimėgauti ir saldžiu skoniu, išbandykite „Forever“ alavijų ir persikų sultis. Šio gardaus gėrimo sudėtyje yra sultingos persikų tyrės su kalciu ir 84,5 proc. stabilizuotos vidinės alavijų lapų želės. Papildykite maisto medžiagų atsargas iš alavijų ir pasimėgaukite puikiu saulėje sunokusių persikų skoniu.


     Aseptiškai apdorotose „Forever“ Aloe vera sultyse, „Forever“ alavijų ir persikų sultyse ir „Forever“ alavijų ir uogų sultyse be konservantų, kurias mes pilstome į iš 100 proc. perdirbamų medžiagų pagamintas pakuotes, slypi alavijų galia – kaip ją sukūrė gamta.