Sięgnij po to, co dobre

Od tysięcy lat aloes znany jest jako znakomicie służąca naszemu zdrowiu, magiczna roślina o wielu zaletach. Do dziś stosowany jest do łagodzenia drobnych oparzeń, przynosi ulgę przy podrażnieniach i pomaga w zachowaniu właściwego nawilżenia i dobrej kondycji skóry. Tymczasem ta fantastyczna, pustynna roślina oferuje nam niesamowite korzyści także wówczas, gdy ją spożywamy. Sięgnij po to, co dobre z napojami aloesowymi Forever - Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Peaches oraz Forever Aloe Berry Nectar. 


Aloes wspiera prawidłowe trawienie i wspomaga zdrowie układu odpornościowego, dodaje energii i ma właściwości oczyszczające. Wspiera też oczyszczanie przewodu pokarmowego i korzystnie działa na trawienie poprzez wpływ na pracę jelit.


Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Sztandarowy produkt Forever Living, Forever Aloe Vera Gel, jest tak bliski temu obrazowi jak to tylko możliwe!


Na swoich plantacjach Forever ręcznie zbiera dojrzałe liście cennego aloesu, by pozyskać jak wartościowy miąższ z ich wnętrza. Z każdego krzewu odcinane są ręcznie dolne liście, a następnie starannie myte i filetowane, by pozostał tylko czysty miąższ z wnętrza. Nie bez przyczyny nasze produkty aloesowe jako pierwsze uzyskały certyfikację Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC).


Forever Aloe Vera Gel zawiera 99,7% miąższu z wnętrza liścia. Ten odżywczy napój wspiera układ trawienny i dodaje energii. Nie zawiera konserwantów ani aromatów.


Forever oferuje również dwa napoje aloesowe o pysznych, owocowych smakach.


Forever Aloe Berry Nectar to odświeżająca kompozycja żurawin, jabłek i 90,7% czystego miąższu z wnętrza liścia. Zapewnia te same korzyści dla układu trawiennego i immunologicznego, co pozostałe nasze napoje aloesowe.


Dodatkowo witamina C pozytywnie wpływa na działanie układu nerwowego i zmniejsza uczucie zmęczenia oraz znużenia, dzięki czemu mamy więcej energii do działania. Natomiast ożywczy smak żurawiny i słodycz jabłek zapewniają ciekawe połączenie i owocowy aromat.


Jeśli chcesz się cieszyć wszystkimi korzyściami aloesu, ale masz ochotę na słodszy smak, sięgnij po Forever Aloe Peaches. Ten pyszny nektar łączy koncentrat soku brzoskwiniowego z 84,5% stabilizowanego miąższu z wnętrza liścia. Brzoskwinie to jedne z najsmaczniejszych owoców okresu letniego. Słodkie, soczyste, o pięknym kolorze kuszą swoim smakiem i zapachem. Pijąc nektar Forever Aloe Peaches możesz rozkoszować się ich smakiem przez cały rok, jednocześnie ciesząc się korzystnym działaniem aloesu.


Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Peaches oraz Forever Aloe Berry Nectar są wytwarzane w procesie aseptycznym bez dodatku konserwantów, a ich opakowania wykonano z tworzyw w 100% nadających się do recyklingu. Oferują ci moc aloesu – tak jak chciała natura.