Pitie plné benefitov

Aloe vera sa oslavuje už tisícročia pre svoj známy blahodarný vplyv. Často sa používa na ošetrenie drobných popálenín alebo na upokojenie a zvlhčenie vystresovanej pokožky. No vedeli ste, že táto mocná púštna rastlina ponúka úžasné, vedecky dokázané účinky pri konzumácii? Vypite toto tekuté zlato v nápojoch spoločnosti Forever s gélom aloe vera – Forever Aloe Vera Gel™, Forever Aloe Berry Nectar™ a Forever Aloe Peaches™.


Aloe vera pochádza pôvodne z arabského polostrova a jej neuveriteľné výhody sa ospevujú už celé stáročia. Dôvod, prečo táto mocná rastlina obstála v teste času, je sila gélu, ktorý sa nachádza v dužine jej hrubých listov. Aloe Barbadensis alebo aloe vera ako variant, ktorý je podľa zistení najvýživnejší a najprospešnejší pre ľudí, obsahuje hrubú vrstvu gélu bohatú na vitamíny, minerály a živiny.


Jedna z týchto mnohých výživných zložiek, acemanan, je jedinečný polysacharid, ktorý sa nachádza iba v aloe a vraj sa mu dajú pripísať mnohé z jej výhod. S takýmito silnými účinkami niet divu, že táto rastlina sa používa už celé stáročia!


Po konzumácii pôsobí aloa zvnútra a vyvažuje prirodzené čistiace schopnosti, ktoré pomáhajú tráviacemu traktu vstrebávať do krvného obehu živiny z jedla, ktoré prijímame, a podporuje rast zdravých baktérií. Predstavte si, že rozrežete list aloe a zjete na živiny bohatý gél priamo z rastliny. Produkty spoločnosti Forever s aloe vera sú tomu tak blízko, ako sa dá!


Na našich plantážach ručne zbierame každý z týchto cenných sukulentov na vrchole zrelosti, aby sme z každej rastliny extrahovali čo najviac gélu z dužiny. Listy každej rastliny sa ručne odoberú od najvrchnejšej vrstvy a potom sa dôkladne vyčistia a ručne nakrájajú, vďaka čomu zostane len mocný a čistý gél z dužiny listu.


Nový Aloe Vera Gel™ od spoločnosti Forever tvorí z úžasných 99,7 % gél z dužiny listu aloe vera. Tento na živiny bohatý nápoj pomáha podporovať zdravý tráviaci systém a prirodzenú úroveň energie. Neobsahuje konzervačné látky, cukor ani lepok, iba viac prospešnej prírodnej aloe vera, ktorú si môžete vychutnať.


Naše produkty obsahujúce gél aloe vera sú také čisté a silné, že ako prvé dostali osvedčenie od medzinárodnej vedeckej rady pre aloe (IASC). Aloe Vera Gel™ od spoločnosti Forever má v skutočnosti takmer dvojnásobné množstvo acemananu, než požaduje IASC, vďaka čomu sa z neho stáva silná súčasť vášho každodenného jedálnička.


Tento výživný nápoj však nie je jediný. Spoločnosť Forever ponúka dve ďalšie chutné príchute s pridanými prospešnými účinkami pre zdravie.


Nový Forever Aloe Berry Nectar™ je osviežujúca zmes brusníc, sladkých jabĺk a 90,7-percentného stabilizovaného gélu aloe vera z dužiny listu aloe. Presne tak ako naše ostatné nápoje, aj tento nápoj má rovnaké úžasné výhody pre tráviaci a imunitný systém a zároveň udržiava prirodzenú úroveň energie.


No v tomto sviežom a silnom nápoji je ešte viac. Brusnice, ktoré sú plné fytonutrientov a vitamínov, sú dokonalou superpotravinou bohatou na mocný vitamín C. Takisto obsahujú proantokyanidíny, silné antioxidanty, ktoré podporujú zdravie močového systému.


Okrem toho obsahuje Forever Aloe Berry Nectar™ quercetin, mocný antioxidant, ktorý sa nachádza v jablkách. Nie je toto zdravá a chutná voľba?  


Ak chcete ochutnať výhody aloe s nádychom sladkosti, vyskúšajte Forever Aloe Peaches™. Tento chutný nápoj je kombináciou šťavnatého pretlaku z broskýň s obsahom vápnika a 84,5-percentného stabilizovaného gélu z dužiny listu aloe vera. Vychutnajte silu nášho gélu aloe vera s bohatou chuťou broskýň dozretých na slnku.


Forever Aloe Vera Gel™, Forever Aloe Peaches™ a Forever Aloe Berry Nectar™ sa spracúvajú asepticky bez pridaných konzervačných látok a dodávajú sa v obale vyrobenom zo 100 % recyklovateľných materiálov. Obsahujú celú silu čistej aloe vera – presne tak, ako chcela príroda.