Mnóstwo atrakcji na Eagle Manager Retreat w Grecji

Dla Nicka Woodward-Shawa, wiceprezesa ds. globalnych wydarzeń Forever inspiracją jest kreowanie pełnych emocji przeżyć dla Forever Business Owners. W tym webinarze dzieli się informacjami o tym, co będzie działo się na zjeździe w Grecji.


 


Eagle Manager Retreat został stworzony, by zabierać FBO do miejsc, w których nigdy nie byli i tworzyć wydarzenie, które zainspiruje ich do bycia lepszymi networkerami i nada ich biznesowi rozmach, by kwalifikowali się WSZYSTKICH programów promocyjnych.Odkryj cuda położonego w sercu Śródziemnomorza Costa Navarino, gdzie odbywa się tegoroczny Eagle Manager Retreat. W tych ekstrawaganckich wakacjach chodzi o to, by nasi FBO mieli czas relaksować się, odetchnąć i pławić w blasku swoich sukcesów w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. W położonym na południowym wybrzeżu Grecji, w regionie Mesenia, Costa Navarino przeżyjesz cztery dni wypełnione przygodami i szkoleniami biznesowymi.Nie możemy się doczekać, kiedy zaczniesz odkrywać zapierające dech krajobrazy i angażować się w gwarantującą przypływ adrenaliny zabawę na lądzie lub w Morzu Śródziemnym. Podczas czasu wolnego oferowane są zajęcia dodatkowe, takie jak piesze wycieczki, wyprawy rowerowe, narty wodne i gokarty. Jeżeli chcesz zwolnić tempo, w Costa Navarino znajdziesz też światowej klasy pola golfowe i luksusowe spa.


 


Odbędą się również super szkolenia, opracowane specjalnie dla WAS, naszych Eagle Managerów. Wśród nich będą Pierwsze kroki do Managera, które pomogą Wam w szkoleniu zespołu, by wszyscy jego członkowie osiągnęli Waszą pozycję. Będą też szczegółowe szkolenia o korzystaniu z technologii dla globalnego zasięgu oraz o tym jak dążyć do złota. Przyjrzymy się bliżej FLP360o i powiemy, dlaczego warto korzystać na co dzień z tego narzędzia.


 


Jeżeli nie masz kwalifikacji na tegoroczny Eagle Manager Retreat, dodaj wyjazd 2017 do swojej tablicy marzeń i zwizualizuj się za rok na rajskim rejsie! Obejrzyj webinar, aby uzyskać więcej szczegółów o Costa Navarino, oraz dowiedzieć się, dlaczego tak ważna jest kwalifikacja do każdego programu promocyjnego i gdzie nasi Eagle Managerowie pojadą w październiku 2017 r.


 


Webinar w języku angielskim.


 Jedziesz do Grecji na Eagle Managers Retreat? Pobierz te informacje na temat budowania biznesu w tym kraju. 

Powiązane produkty