Eagle Manager's Retreat 2018

Co to znamená být orlem


Pozice Eagle Manager je důležitou motivační odměnou v marketingovém plánu Forever. Pokud sledujete naše stránky na sociálních médiích nebo naše Forever Business Ownery, je pravděpodobné, že jste už slyšeli o Eagle Manager’s Retreat. Je to jedna z největších událostí, které každoročně pořádáme, a pro ty FBO, kteří se kvalifikují k účasti, je výjimečným zážitkem.
Naše poslední setkání, EMR18, se konalo v říjnu v Scottsdale v Arizoně a přivábilo FBO z celého světa! Vítali jsme je doma, v místě našeho ústředí, aby tu s námi sdíleli 40letou historii v podnikání.


Školení na světové úrovni


Školení Forever je opravdu nezaměnitelný zážitek a EMR18 nebylo výjimkou. Eagle manažeři z celého světa naplnili sál, hrdě oblékli barvy Forever a mávali vlajkami svých zemí.
Když začala hrát hudba, celý dav se postavil na nohy a doslova rozechvěl stěny výkřiky nadšení a hromovým potleskem. A dělo se tak pokaždé, když se některý z řečníků postavil na pódium. Jsou to právě vzrušení a vášeň, které tato školení ještě vylepšují!
Školení Eagle manažerů jsou jedinečná, protože poskytují exkluzivní znalosti, které pomáhají dalšímu rozvoji podnikání. Jedná se o vědomosti předávané jak členy Global Leadership Teamu, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s růstem úspěšných Forever podniků, tak Forever Business Ownery, kteří se stali Eagle manažery a jsou na přímé cestě do vedení. Tato školení jsou důvěrná a intenzivní, což vzbuzuje u přítomných Eagle manažerů vášeň pro věc, a domů pak odcházejí s nadšením a připraveni pracovat na svých dalších cílech.
 
Networking s ostatními orly


Účastníci představovali několik generací Forever, od čerstvých kvalifikantů až po členy Global Leadership Teamu, z nichž někteří působí ve společnosti více než 20 let, a na všech úrovních mezi. Neexistuje vhodnější příležitost na povídání s ostatními o tom, jak si vybudovali své podnikání a překonali mnoho stejných společných výzev. Tato událost se odehrává v jednom resortu, což poskytuje mnohem lepší šance na setkávání a navazování kontaktů s dalšími podobně smýšlejícími Eagle manažery.


Všichni na EMR chápou, že nikdo nedosáhne úrovně Eagle Manager sám. Dospěje k ní jenom tím, že přivádí na cestu ostatní a udržuje dobré vztahy. EMR18 probíhalo právě v tomto duchu a jeho atmosféra v každé skupině Eagle manažerů zanechala povzbuzující pocit.


Zábava a relaxace


Arizona není jen rodištěm společnosti Forever, je také skvělým místem pro odpočinek a zábavu. Na EMR18 měli Eagle manažeři spoustu času na relaxaci u bazénu, vychutnali si pokrmy světové kuchyně, navštívili kanceláře Forever a výrobní závod Forever Nutraceutical a pokochali se krásami pouště Sonoran.


Zlatým hřebem byla ovšem Foreverpalooza, party s koncertem, která se konala za perfektního počasí pod hvězdami. Coverová kapela Pop Fiction hrála hity 70. a 80. let, zatímco dav, oblečený do kostýmů svých nejoblíbenějších hudebníků, tančil a zpíval. Bylo to perfektní završení zábavy!
Staňte se orlem


Stejně jako vy, Eagle manažeři zbožňují produkty, což je také inspirovalo k tomu, aby se nejdříve stali Forever Business Ownery.Prvním krokem na cestě Forever je přechod od zákazníka k FBO. Pak, když se snažíte ostatním pomáhat vypadat lépe, cítit se lépe a dosáhnout jejich Forever snu, zjistíte, že vaše podnikání roste. Když vynaložíte úsilí, uvidíte větší bonusové šeky, větší tým a vyšší příjmy z maloobchodu.
Když se připojíte k Forever Living Products, připojíte se ke společnosti, která již 40 let pomáhá lidem dosáhnout jejich snů. Motivační programy jako Eagle Manager existují, aby FBO oslavili své úspěchy, dostalo se jim uznání a další pomoci stát se podnikatelem, jakým si přejí být. Jste připraveni udělat další krok?Kontaktujte některého Forever Business Ownera a začněte pracovat na svých snech.


 

Související produkty