Eagle Manager's Retreat 2018

Co to znaczy być orłem?


Eagle Manager to ważny program promocyjny w Planie Marketingowym Forever. Jeśli obserwujesz naszą firmę lub któregoś z Przedsiębiorców Forever w mediach społecznościowych, zapewne słyszałeś/-aś o zjeździe Eagle Managerów. To jedno z największych wydarzeń, jakie co roku organizujemy i nie lada gratka dla FBO, którzy wypracują kwalifikację do udziału w nim.


Na ostatnim zjeździe – EMR18, który odbył się w październiku, w Scottsdale w Arizonie, spotkali się FBO z całego świata! Powitaliśmy ich w domu, tu, gdzie mieści się nasza siedziba, aby podzielić się historią 40 lat działalności.


Światowej klasy szkolenia


Szkolenia Forever są zawsze niezrównane i te na EMR18 nie były wyjątkiem. Eagle Managerowie z całego świata zapełnili audytorium, dumnie prezentując na sobie kolory Forever i wymachując flagami swoich krajów.


Kiedy muzyka stawała się głośniejsza, tłum zrywał się z miejsc, by wiwatować i gromko oklaskiwać każdą występującą na scenie osobę. To właśnie takie emocje i pasja sprawiają, że szkolenia Forever są jeszcze lepsze!


Szkolenia dla Eagle Managerów są wyjątkowe, ponieważ pozwalają zdobyć wiedzę, która pomaga rozwijać biznes jeszcze bardziej. Są one prowadzone przez członków Global Leadership Team, którzy mają ogromne doświadczenie w budowaniu udanego biznesu z Forever lub przez tych Eagle Managerów, którzy są na prostej drodze na szczyt. Wystąpienia są niezwykle osobiste i mają ogromną moc, rozpalając w uczestnikach prawdziwą pasję. Eagle Managerowie wracają do domów pełni entuzjazmu i gotowi do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad realizacją swoich kolejnych celów.


Budowanie relacji z innymi orłami


W zjeździe uczestniczą pokolenia Forever – od tych, dla których jest to pierwsza kwalifikacja do członków Global Leadership Team (z których część działa w Forever od ponad 20 lat), ze wszystkimi innymi poziomami pomiędzy. Nie ma lepszej okazji, by porozmawiać z innymi o tym, jak zbudowali swój biznes i przezwyciężyli trudności, które dla wielu osób są podobne. Miejscem zjazdu jest zawsze ośrodek wypoczynkowy, więc szansa, by się spotkać i porozmawiać z podobnie myślącymi Eagle Managerami jest naprawdę znaczna.


Każdy uczestnik EMR rozumie, że nikt nie zdobywa statusu Eagle Managera w pojedynkę. Kluczem do rozwoju biznesu jest zapraszanie innych do udziału w podróży Forever i pielęgnowanie relacji z nimi. Taki sposób myślenia doskonale było widać na EMR18 i dzięki niemu każda grupa Eagle Managerów wracała do domu naładowana pozytywną energią.


Zabawa i relaks


Arizona to nie tylko miejsce narodzin Forever, ale także świetna okolica na wypoczynek i zabawę. Na EMR18 Eagle Managerowie mieli dużo czasu na relaks przy basenie, delektowanie się wyśmienitą kuchnią, zwiedzanie biura głównego Forever i zakładów wytwórczych Forever Nutraceutical oraz na podziwianie olśniewającej pustyni Sonora.


Oczywiście główną atrakcją było Foreverpalooza, czyli impreza i koncert pod gwiazdami, przy pięknej pogodzie. Zespół Pop Fiction grał przeboje z lat 70. i 80., a przebrane za swoich ulubionych muzyków tłumy tańczyły i śpiewały. To było idealne zwieńczenie zjazdowych rozrywek!


Stać się orłem


Podobnie jak Ty, Eagle Managerowie uwielbiają produkty, co zainspirowało ich do dołączenia do grona Przedsiębiorców Forever.


Aby wyruszyć w podróż Forever, trzeba zrobić pierwszy krok i z klienta przeistoczyć się w FBO. Następnie, pomagasz innym wyglądać lepiej, czuć się lepiej i spełniać marzenia Forever, czego efektem jest rozwój Twojego biznesu. Kiedy będziesz przykładać się do budowania biznesu, Twoje premie będą rosły, zespół będzie coraz większy a dochody ze sprzedaży detalicznej wyższe.


Dołączając do Forever Living Products wiążesz się z firmą, która działa na rynku od 40 lat, pomagając ludziom w spełnianiu marzeń. Programy promocyjne takie jak Eagle Manager funkcjonują po to, by świętować, uznawać i pomagać FBO stać się takimi Przedsiębiorcami, jakimi pragną być. Czy jesteś gotowy/-a zrobić kolejny krok?


Skontaktuj się z Przedsiębiorcą Forever i zacznij pracować nad spełnieniem swoich marzeń.

Powiązane produkty