EMR 2018: ve Phoenixu

V řecké mytologii se Fénix regeneruje a znovuzrozuje. Stejně jako se on znovu rodí z popela, prožívají každoročně své znovuzrození i naši Eagle manažeři na svém setkání Eagle Manager's Retreat. Na společný pobyt přijíždějí připraveni se učit a opouštějí nás zapálení s novým duchem a energií, aby dosáhli víc, než si představovali.


Během EMR získají nový rozhled. Dívají se hlouběji do strategií a myšlení, které je formují pro silnou budoucnost, osvojení marketingového plánu, získávání bonusových šeků a budování silných týmů.


Při oslavách 40 let podnikání ve dnech 7. až 13. října 2018 společnost Forever tuto elitní skupinu FBO s potěšením přivítá ve svém domovském sídle v arizonském Phoenixu.


Stát se Eagle manažerem tak opravdu stojí za to. Představte si, že se dostanete do samého srdce podnikání Forever, sídla Rexe Maughana a jeho výkonného týmu. To je místo, kde ožívají nové produkty Forever, kde se formuje nová politika a vznikají nové nápady. Eagle Manager’s Retreat byste si neměli nechat ujít!


Kromě Forever Home Office je Phoenix domovem také společnosti Forever Nutraceutical. Naše výrobní zařízení zabírá 82,500 čtverečních metrů a je pýchou průmyslu. Každý rok vyrábíme více než 2 miliardy tablet, 20 milionů lahví, 2 miliony obalů a více než 5 milionů kilogramů bylin, vitamínů, minerálů, aminokyselin, životně důležitých živin, bioflavonoidů a proteinů. FN je jedním z míst, které ve společnosti Forever prezentuje věrnost kvalitě, což je jedna z mnoha věcí, které nás odlišují od ostatního v průmyslu.


Více o Phoenixu


Město Phoenix se nachází v severovýchodní části pouště Sonoran.  Můžete v něm pozorovat krásný západ slunce nad vzdálenými horami, užívat si  téměř celoročně perfektní počasí, s výjimkou velmi horkých letních dní, a nebo prozkoumat vše od přírody až k moderní architektuře.


Vedle hluboce zakořeněné domorodé americké kultury nabízí město živou historii. Ale je to i směsice new age kultury. Od uměleckých ulic centra Phoenixu až po módní obchody starého města Scottsdale je zde pro každého něco k prozkoumání.


Prožijte nějaký čas v horské přírodě Camelback. Poznejte pouštní krajinu v botanické zahradě, ponořte se do historie amerických indiánů v muzeu Heard nebo navštivte expozici moderního umění na Roosevelt Row.


Rok 2018 bude skvělou příležitostí k tomu, abyste zkvalitnili své podnikání a přivezli jste ho domů spolu s Forever.

Související produkty