EMR 2018: Phoenix'i Tanıyın

Yunan mitolojisinde, Phoenix yeniden yaratılır ve yeniden doğar. Tıpkı Phoenix küllerden yeniden doğmuş gibi, Eagle Managerlar her yıl Eagle Manager's Retreat'de bir yeniden doğuş deneyimi yaşarlar. Pek çok Eagle, mümkün olduğunu düşündüklerinden fazlasını gerçekleştirmek için yeni bir ruh ve enerjiyle bilgilerini tazelemek için EM toplantısına gelirler.

EMR sırasında Forever İş Sahipleri yeni bir bakış açısını benimserler. Chailrman's Bonus çeklerini kazanarak güçlü ve köklü ekipler kurarak İş Planında güçlü bir gelecek hayalleri kuracak stratejileri ve bilgileri alırlar.

40 yıllık iş hayatımızı kutlamak için Forever, bu seçkin FBO grubunu 7-13 Ekim 2018 tarihleri ​​arasında Phoenix, Arizona'daki şirketimizin merkezinde ağırlayacağı için gurur duyuyor.

Eagle Manager olmak için en güzel zaman bu! Rex ve Yönetim Kurulu Ekibi sizi evinde ağırlayacak. Burası Forever ürünlerinin doğduğu ve yeni stratejilerin ve fikirlerin geliştirildiği yerdir - kaçırmak istemediğiniz bir Eagle Manager's Retreat!

Genel Merkezin tarihi ve ruhuna ek olarak, Phoenix ayrıca Forever Nutraceutical'a ev sahipliği yapmaktadır. 82.500 metrekarelik üretim tesisimize, sektörde gıpta ile bakılmaktadır. Her yıl, 2 milyar tablet, 20 milyon şişe, 2 milyon koli ve 5 milyon pound bitki, vitamin, mineral, amino asit, canlı besinler, biyo flavonoidler ve proteinler üretiyoruz. FN, Forever'ın kaliteye olan bağlılığını gösteren ve bunu yaşayabileceğiniz bir yer, bizi endüstride ayıran birçok şeyden biri.

Phoenix hakkında daha fazlası

Sonoran Çölü'nün kuzey doğu kesiminde bulunan Phoenix, uzaktaki dağların üzerinde, günışığı boyunca güzelliğin ışıldadığı, sıcak ve neredeyse kusursuz olduğu ve doğadan her şeyi keşfedebileceğiniz bir şehirdir. Modern mimarisizyle sizi büyüleyecek.

Kızılderili kültürüne derinden bağlı olan bu şehir, canlı bir tarih sunuyor. Ancak, aynı zamanda yeni ve eski kültürlerin bir karışımı. Phoenix Merkezinin sanatsal sokaklarından Eski Scottsdale'nin modaya uygun dükkanlarına kadar herkesin keşfedeceği bir şeyler var.

Benzer Ürünler