EMR 2018: Piezemējas Fīniksā

Grieķu mitoloģijā Fīniksa - atjaunot un atdzimt, Tā pat kā Fīniksa ir atdzimusi no pelniem, tāpēc mūsu Menedžeri Ērgļi piedzīvot atdzimšanu Menedžeru Ērgļu saietā katru gadu. Daudzi Ērgļi ierodas uz EMR gatavi mācīties un uzņemt jaunu enerģiju, lai paveiktu un sasniegtu vairāk nekā iespējams iedomāties. 

EMR laikā, Forever Biznesa Īpašnieki pieņem jaunas perspektīvas. Viņi irnirst stratēģiju dzīlēs, lai spēcinātu nākotnes sasniegumus Mārketinga plānā, lai saņemtu Prezidenta bonusu čekus, lai veidotu stipras komandas.

Svinot 40 gadus uzņēmējdarbībā, Forever ir lepns uzņemt šo FBĪ elites komandu kompānijas mājās - Fīniksā, Arizonā - 2018.gada 7.-13. oktobrim. 

Īstais laiks, lai kļūtu par Menedžeri Ērgli, tā tas ir! Iedomājies, ka ierodies pašā Forever uzņēmējdarbības sirdī, kuru Rex un viņa radošā komanda sauc par mājām. Tā ir vieta kur Forever produkti kļūst dzīvi un, kur  tiek izstrādāti jauni noteikumi un idejas - Ērgļu Menedžeru saietu jūs negribēsiet palaist garām!

Galvenā ofisa gars un pievienotā vēsture, Fīniksa ir arī mājas Forever Nutraceutical. Mūsu 8000m2 ražošanas telpas ir apskaužamas šajā nozarē. Katru gadu mēs izgatavojam vairāk kā 2 miljardus tabletes, 20 miljonus pudeles, 2 miljonus iepakojumus un vairāk kā 5 miljonus mārciņu garšaugus, vitamīnus, minerālus, aminoskābes, svarīgās uzturvielas, bioflavonoīdus un olbaltumvielas. FN ir tikai vēl viena vieta, kur jūs varat izbaudīt Forever aizraušanos ar kvalitāti - viena no daudzām lietām, kas izceļ mūs šajā nozarē.

Nedaudz par Fīniksu 

Atrodas Sonoras tuksneša ziemeļu daļā, Fīniksa ir pilsēta, kurā saules staru skaistums gozējas tālu kalnos, kurā laika apstākļi ir gandrīz ideāli visu gadu, izņemot īpaši karstās vasaras, un kurā jūs varat izpētīt visu, sākot no dabas līdz modernajai arhitektūrai.

Dziļi iesakņojusies dzimtajā amerikāņu kultūrā, pilsēta piedāvā dinamisku vēsturi. Bet, tajā ir sajauktas arī mūsdienu kultūras. No mākslinieciskajām ieliņām līdz brendu veikaliem Skotsdeilas vecpilsētā, tur ir ko redzēt katram.

Pavadi laiku dabas piedzīvojumos uz Camelback Mountain, uzzini par tuksneša ainavām Botāniskajos dārzos, ienirsti Amerikas indiāņu vēsturē Heard Museum vai izbaudi moderno mākslu Roosevelt Row

2018. būs lielisks gads, lai paaugstinātu savu biznesu un aizvestu to mājās ar Forever. 

Saistītie produkti