EMR 2018: Lądujemy w Phoenix

Zgodnie z mitologią grecką feniks jest stworzeniem, które się regeneruje i odradza. Tak jak feniks odradza się z popiołów, tak samo nasi Eagle Managerowie przeżywają co roku odrodzenie podczas Eagle Managers Retreat. Wielu naszych orłów przybywa na EMR z gotowością do nauki i odjeżdża z nowym duchem i energią, by osiągać to, co wydawało im się niemożliwe.


Podczas EMR Forever Business Owners zyskują nowe spojrzenie. Zanurzają się głębiej w strategie i sposób myślenia, który kładzie solidne fundamenty pod ich dalsze osiągnięcia w Planie Marketingowym, wypracowanie czeku Chairman’s Bonus i zbudowanie solidnych zespołów.


Aby uczcić 40-lecie działalności, Forever z dumą powita tę elitarną grupę FBO w swoim ojczystym mieście, Phoenix w Arizonie – w terminie 7-13 października 2018 r.


To najlepsza pora, by zostać Eagle Managerem! Wyobraź sobie wyprawę do serca biznesu Forever – miejsca, które Rex i zarząd firmy nazywają domem. To tu powoływane są do życia produkty Forever oraz rodzą się nowe zasady i idee. Takiego Eagle Managers Retreat nie chcesz przegapić!


Phoenix to nie tylko historia i dusza Biura Głównego, ale również dom Forever Nutraceutical. Nasze zakłady wytwórcze o powierzchni ponad 7500 m2 są przedmiotem branżowej zazdrości. Co roku wytwarzamy ponad 2 miliardy tabletek, 20 milionów butelek, 2 miliony kartonów i ponad 2 miliony kilogramów ziół, witamin, minerałów, aminokwasów, substancji odżywczych, bioflawonoidów i białek. FN to kolejne miejsce, gdzie możecie zobaczyć zaangażowanie Forever w jakość – coś, co nas wyróżnia.


Poznaj Phoenix


Położone na północnowschodnim krańcu pustyni Sonora, Phoenix jest miastem, gdzie piękno prześwieca przez zachodzące nad dalekimi górami słońce, gdzie pogoda jest bliska ideałowi przez cały rok – poza bardzo gorącym latem i gdzie możesz podziwiać zarówno naturę, jak i nowoczesną architekturę.


Zanurzone w kulturze rdzennych Amerykanów, miasto ma barwną historię. Znajdziesz tu jednak również mieszankę nowoczesnych kultur. Od artystycznych ulic Downtown Phoenix do modnych sklepów starego miasta Scottsdale, każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Rozkoszuj się przyrodą na Camelback Mountain, poznaj pustynny krajobraz w Ogrodach Botanicznych, zanurz się w historię rdzennych Amerykanów w muzeum Heard lub sztukę nowoczesną w Roosevelt Row.


2018 to świetny rok, by rozwinąć biznes i przyjechać do domu Forever.

Powiązane produkty