EMR18 v Phoenixu co potřebujete vědět

Oslava 40 let podnikání s Forever byla velmi veselá, ale asi nejveselejší pro nás je, když trávíme čas s vámi v domovském státě společnosti Forever - v USA. Tento rok se nemůžeme dočkat, abychom pozvali naše oceněné Eagle manažery na školení, oslavu a networking v našem domovském městě Phoenix ve státě Arizona.


Během akce Eagle Manager 's Retreat se každý rok setkávají FBO z celého světa, aby se dozvěděli o síle aloe vera a našich produktech, vyslechli si vzrušující prohlášení o společnosti a absolvovali školení o inovačních obchodních technikách a motivaci, která dokáže podnítit úspěch během zbývající části roku. Říká se, že síla Eagle manažera spočívá v tom, co dělá pro vaše podnikání, proto tak mnoho FBO, kteří se kvalifikují, pokračuje na cestě k získání stimulu Chairman 's Bonus.


Logistika


EMR18 se bude konat v resortu Westin Kierland Resort & Spa, který se nachází v Scottsdale. Každé skupině představí okázalý komfort a restaurace pro Eagle manažery, aby si užívali tak intenzivně, jak pracují. Během jejich pobytu bude sloužit i jako místo na jednotlivé aktivity a školení.


Dvě skupiny půjdou na několik dní na školení do Phoenixu, kde absolvují i ​​prohlídku centrály společnosti Forever a Forever nutraceutical - místo, kde se vyrábějí naše výživové doplňky, a navštíví i hudební festival společnosti Forever s názvem Forever Palooza, aby oslavili své úspěchy.


Skupina č. 1 přijede 7. října a odjede 10. října. Součástí této skupiny jsou zástupci následujících států: Argentina, Austrálie, pobaltské státy, Bangladéš, Bolívie, Bulharsko, Ekvádor, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Izrael, Itálie, Japonsko, Severní Amerika, Malajsie, Mongolsko, Paraguay, Peru, Filipíny, Polsko, Rusko, Skandinávie, Slovensko, Španělsko, Taiwan, Turecko, SAE a Ukrajina.


Skupina č. 2 přijede 10. října a odjede 13. října. Součástí této skupiny jsou zástupci následujících států: státy Beneluxu, Brazílie, Kamerun, Německo, Rakousko a Švýcarsko, Demokratická republika Kongo, Pobřeží slonoviny, východní Afrika, Francie, Ghana, Indie, Irsko, Nigérie, Rumunsko, Senegal, Jižní Afrika, Spojené království , Portugalsko a Vietnam.


Školení


Školení během EMR je to nejlepší, jaké můžete absolvovat. Globální lídři přijdou na EMR s velmi speciálními tématy školení, které jsou určeny hlavně pro členy, kteří výrazně rozšiřují podnikání, a kromě toho budou připraveni pomáhat v rozvíjení nových lídrů. Školení během EMR je takové exkluzivní z toho důvodu, že v první řadě musíte dosáhnout určitý objem obchodů, abyste se na něj vůbec mohli dostat, a když tam budete, stanete se součástí elitní skupiny.


Networking


Není divu, že sílu Eagle manažerů lze vnímat v energii akce. Jakmile Eagle manažeři přistanou a začnou se registrovat v hotelu, uvidíte, jak téměř okamžitě začnou s Networkingem, budou zjišťovat, co je nové a vyměňovat si zážitky z podnikání. Tito úspěšní a zanícení FBO jsou vždy uprostřed dění, aby využili možnost naučit se něco od ostatních lídrů.


Obrovskou výhodou kvalifikace na toto exkluzivní akci je možnost dostat se blíže k těm, kteří jsou na vrcholu. Členové Global Leadership týmu a ostatní výjimeční obchodní lídři jsou přístupnější setkáním a vzájemné komunikaci než na jakékoli jiné akcí společnosti Forever. A navíc, prostředí ve stylu obchodní konference vám umožní mluvit o obchodech a skutečně se dostat k podstatě toho, co potřebujete v zájmu úspěchu vědět.


Oslava


Samozřejmě, vždy chceme, aby byly naše globální akce takříkajíc magické. Ani tento rok nebude výjimkou. V minulosti jsme měli diskotéky, fiesty, toga párty a koktejlové párty na palubě, ale tento rok přidáváme do tohoto mixu něco výjimečného, ​​na co rozhodně nezapomenete - Forever Palooza - vlastní hudební festival společnosti Forever.


Oblečte se jako váš oblíbený hudebník nebo podle hudebního žánru a připravte se na to, že noc protančíte ve společnosti klasiků. Budete mít pocit, jako kdyby jste vešli do vlastního hudebního města společnosti Forever, a jaký je lepší způsob, jak oslavit 40-ku, než tančit a zpívat celou noc?


Více o městech Phoenix a Scottsdale


Vždy můžete očekávat, že počasí ve Phoenixu / Scottsdale bude ideální. I v polovině října bude teplo a maximální teploty budou kolem 32 ° C. Rána a večery budou mít příjemných cca 20 ° C.


Hned na druhé straně oproti nádhernému resortu Westin Kierland Resort najdete příjemné exteriérové ​​nákupní centra s přátelskou atmosférou, například Kierland Commons. Projděte se v sluncem zalitých obchodech, kam smí i psi, nebo si sedněte do kavárny na nějaký nápoj a rozhlížejte se po kolemjdoucích.


Když přijedete do Phoenixu, zjistíte, že je to nejpřátelštější letiště v zemi a sluneční obloha vás vřele přivítá. Každý večer svého pobytu můžete dokonce očekávat i slavné a nádherné západy slunce.


A co ještě? Nezapomeňte se vyfotit s autochtonním kaktusem Saguaro, který roste výlučně na poušti Sonoran Desert. Tyto ostnaté kaktusy s vícero výhonky dorůstají až do výšky 12 - 18 metrů a dožívají se 150 - 200 let. Kromě toho si dejte pozor na to, že Arizona má velmi přísné předpisy týkající se těchto druhů a zákon dokonce zakazuje jejich sběr, trhání a ničení. Kvalifikovali jste se tento rok? Navštivte naši informační stránku, kde se dozvíte vše, co před příchodem potřebujete vědět, jakož i další věci, které můžete během svého pobytu očekávat: http://pages.foreverliving.com/emr18


 

Související produkty