Wszystko, co musisz wiedzieć o EMR18 w Phoenix

Świętowanie 40 lat Forever to wspaniała zabawa, a bodaj najlepszym jej elementem jest czas spędzony z Wami w ojczyźnie Forever, w USA! Cieszymy się, że w tym roku nasi wspaniali Eagle Managerowie przyjadą na szkolenia, uroczystości i networking do naszego rodzinnego miasta, Phoenix w Arizonie.


Co roku, FBO z całego świata spotykają się na Eagle Managers Retreat, by uczyć się o dobrodziejstwach aloesu i naszych produktów, dowiadywać o ekscytujących nowościach i brać udział w innowacyjnych szkoleniach biznesowych i motywacyjnych, które potrafią spotęgować sukcesy osiągane przez resztę roku. Mówi się, że siłą programu Eagle Manager jest jego wpływ na rozwój biznesu i właśnie dlatego tak wielu FBO, którzy go realizują, osiąga potem Chairman's Bonus!


 


Logistyka


EMR18 odbędzie się w Westin Kierland Resort & Spa w Scottsdale. Każda grupa naszych orłów będzie mogła korzystać z udogodnień i restauracji, bawiąc się równie wytrwale jak pracując. To tutaj będą się również odbywać wszystkie zajęcia, wykłady i szkolenia.


Dwie grupy Eagle Managers przyjadą do Phoenix kilka dni wypełnionych szkoleniami, zwiedzaniem Biura Głównego Forever i Forever Nutraceutical, czyli naszego zakładu produkcyjnego suplementów diety. Wezmą też udział w Forever Palooza, czyli festiwalu muzycznym Forever, podczas którego będziemy świętować ich osiągnięcia.


Grupa 1 przyjeżdża 7 października i wyjeżdża 10 października. Kraje należące do tej grupy to: Argentyna, Australia, Kraje Bałtyckie, Bangladesz, Boliwia, Bułgaria, Ekwador, Grecja, Hongkong, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Ameryka Północna, Malezja, Mongolia, Paragwaj, Peru, Filipiny, Polska, Rosja, Skandynawia, Słowacja, Hiszpania, Tajwan, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Ukraina.


Termin dla grupy 2 to 10 - 13 października. Kraje należące do tej grupy to: Benelux, Brazylia, Kamerun, DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), DRK, Wybrzeże Kości Słoniowej, Afryka Wschodnia, Francja, Ghana, Indie, Irlandia, Nigeria, Rumunia, Senegal, RPA, Wielka Brytania, Portugalia i Wietnam.


 


Szkolenia


Szkolenia na EMR są zawsze na najwyższym poziomie. Globalni liderzy nie tylko prowadzą prezentacje na konkretne tematy skrojone na miarę potrzeb FBO dynamicznie budujących biznes, ale także zawsze są chętni, by pomóc w rozwoju nowych liderów. Szkolenia są na tak wysokim poziomie, ponieważ kwalifikacja na EMR wymaga wysokich obrotów – skoro ją zrealizowałeś, należysz do elity.


 


Networking


Siłę programu Eagle Manager czuć w energii jaka towarzyszy temu wydarzeniu. Gdy tylko Eagle Managerowie zameldują się w hotelu, niemal od razu zaczynają budować relacje, wymieniać nowinki i dzielić się historiami z budowania biznesu. Widać, że są to odnoszący sukcesy i pełni pasji FBO, którzy pozostają nieustannie zaangażowani i korzystają z każdej okazji, by uczyć się od innych liderów.


Ogromnym atutem udziału w tym ekskluzywnego wydarzenia jest możliwość bliższego kontaktu z największymi liderami. Członkowie Global Leadership Team i inni wyjątkowi liderzy są tu bardziej dostępni niż podczas jakiegokolwiek eventu Forever. Co więcej, atmosfera zjazdu czy też sympozjum sprzyja rozmowom biznesowym, podczas których możesz dotrzeć do sedna tego, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces.


 


Świętowanie


Oczywiście zawsze dążymy do tego, by nasze globalne wydarzenia były prawdziwie magiczne. W tym roku będzie tak samo. Mieliśmy już dyskoteki, fiesty, greckie maskarady i koktajle na pokładzie, a w tym roku dodajemy do tego zestawu coś jeszcze bardziej wyjątkowego, by zagwarantować ci niezapomniane przeżycia: Forever Palooza, czyli własny festiwal muzyczny Forever.


Wystylizuj się na swojego ulubionego artystę lub gatunek muzyczny i przetańcz całą noc w rytm klasycznych przebojów. Poczujesz się, jak w muzycznym mieście Forever, bo najlepszym sposobem na świętowanie 40 lat są całonocne tańce i śpiewy.


 


Więcej o Phoenix i Scottsdale


W Phoenix/Scottsdale zawsze można spodziewać się doskonałej pogody. Niemal do końca października jest ciepło, z temperaturami około 32°C w dzień oraz około 20°C rano i wieczorem.


Naprzeciwko Westin Kierland Resort znajdują się przyjazne centra handlowe na świeżym powietrzu, takie jak Kierland Commons. Możesz się przespacerować po słonecznych, przyjaznych dla zwierząt butikach lub odwiedzić jedną z kawiarni, by napić się drinka i przyglądać się przechodniom.


Od razu po przylocie przekonasz się, że Phoenix ma najbardziej przyjazne lotnisko w USA, a słoneczne niebo gorąco cię przywita. Każdego wieczoru możesz natomiast spodziewać się legendarnie pięknych zachodów słońca.


Co więcej? Nie zapomnij zrobić sobie zdjęcia z miejscowym kaktusem Saguaro, który rośnie wyłącznie na pustyni Sonora. Te kolczaste, wieloramienne kaktusy mogą osiągać wysokość 12-18 metrów i żyją do 150-200 lat. Pamiętaj również, że Arizona ma bardzo surowe regulacje prawne dotyczące tego gatunku – jego zbieranie, zrywanie lub niszczenie są ściśle zakazane.


Jesteś tegorocznym laureatem? Wejdź na stronę informacyjną, aby uzyskać informacje potrzebne ci przed wyjazdem oraz dowiedzieć się, czego spodziewać się w trakcie pobytu: http://pages.foreverliving.com/emr18

Powiązane produkty