EMR18 vo Phoenixe čo potrebujete vedieť

Oslava 40 rokov podnikania s Forever bola veľmi veselá, no asi najveselšie nám je, keď trávime čas s vami v domovskom štáte spoločnosti Forever – v USA. Tento rok sa nevieme dočkať, aby sme pozvali našich ocenených Eagle manažérov na školenie, oslavu a networking v našom domovskom meste Phoenix v štáte Arizona.


Počas podujatia Eagle Manager's Retreat sa každý rok stretávajú FBO z celého sveta, aby sa dozvedeli o sile aloe vera a našich produktov, vypočuli si vzrušujúce vyhlásenia o spoločnosti a absolvovali školenie o inovačných obchodných technikách a motivácii, ktorá dokáže podnietiť úspech počas zvyšnej časti roka. Hovorí sa, že sila Eagle manažéra spočíva v tom, čo robí pre vaše podnikanie, preto tak veľa FBO, ktorí sa kvalifikujú, pokračuje na ceste k získaniu stimulu Chairman's Bonus.


Logistika


EMR18 sa bude konať v rezorte Westin Kierland Resort & Spa, ktorý sa nachádza v Scottsdale. Každej skupine predstaví okázalý komfort a reštaurácie pre Eagle manažérov, aby si užívali tak intenzívne, ako pracujú. Počas ich pobytu bude slúžiť aj ako miesto na jednotlivé aktivity a školenia. 


Dve skupiny pôjdu na niekoľko dní na školenie do Phoenixu, kde absolvujú aj prehliadku centrály spoločnosti Forever a Forever Nutraceutical – miesto, kde sa vyrábajú naše výživové doplnky, a navštívia aj hudobný festival spoločnosti Forever s názvom Forever Palooza, aby oslávili svoje úspechy. 


Skupina č. 1 príde 7. októbra a odíde 10. októbra. Súčasťou tejto skupiny sú zástupcovia nasledujúcich štátov: Argentína, Austrália, pobaltské štáty, Bangladéš, Bolívia, Bulharsko, Ekvádor, Grécko, Hongkong, Maďarsko, Izrael, Taliansko, Japonsko, Severná Amerika, Malajzia, Mongolsko, Paraguaj, Peru, Filipíny, Poľsko, Rusko, Škandinávia, Slovensko, Španielsko, Taiwan, Turecko, SAE a Ukrajina. 


Skupina č. 2 príde 10. októbra a odíde 13. októbra. Súčasťou tejto skupiny sú zástupcovia nasledujúcich štátov: štáty Beneluxu, Brazília, Kamerun, Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko, Demokratická republika Kongo, Pobrežie Slonoviny, východná Afrika, Francúzsko, Ghana, India, Írsko, Nigéria, Rumunsko, Senegal, Južná Afrika, Spojené kráľovstvo, Portugalsko a Vietnam. 


Školenie


Školenie počas EMR je to najlepšie, aké môžete absolvovať. Globálni lídri prídu na EMR s veľmi špeciálnymi témami školení, ktoré sú určené hlavne pre členov, ktorí výrazne rozširujú podnikanie, a okrem toho budú pripravení pomáhať rozvíjať nových lídrov. Školenie počas EMR je také exkluzívne z toho dôvodu, že v prvom rade musíte dosiahnuť určitý objem obchodov, aby ste sa naň vôbec mohli dostať, a keď tam budete, stanete sa súčasťou elitnej skupiny. 


Networking


Niet divu, že silu Eagle manažérov možno vnímať v energii podujatia. Hneď ako Eagle manažéri pristanú a začnú sa registrovať v hoteli, uvidíte, ako takmer okamžite začnú s networkingom, budú zisťovať, čo je nové a vymieňať si zážitky z podnikania. Títo úspešní a zanietení Forever business owneri sú vždy uprostred diania, aby využili možnosť naučiť sa niečo od ostatných lídrov. 


Obrovskou výhodou kvalifikácie na toto exkluzívne podujatie je možnosť dostať sa bližšie k tým, ktorí sú na vrchole. Členovia Global Leadership tímu a ostatní výnimoční obchodní lídri sú prístupnejší stretnutiam a vzájomnej komunikácii než na akomkoľvek inom podujatí spoločnosti Forever. A navyše, prostredie v štýle obchodnej konferencie vám umožní hovoriť o obchodoch a skutočne sa dostať k podstate toho, čo potrebujete v záujme úspechu vedieť. 


Oslava


Samozrejme, vždy chceme, aby boli naše globálne podujatia takpovediac magické. Ani tento rok nebude výnimkou. V minulosti sme mali diskotéky, fiesty, tóga párty a koktailové párty na palube, no tento rok pridávame do tohto mixu niečo výnimočné, na čo rozhodne nezabudnete – Forever Palooza – vlastný hudobný festival spoločnosti Forever.


Oblečte sa ako váš obľúbený hudobník alebo podľa hudobného žánra a pripravte sa na to, že noc pretancujete v spoločnosti klasikov. Budete mať pocit, ako keby ste vošli do vlastného hudobného mesta spoločnosti Forever, a aký je lepší spôsob, ako osláviť 40-ku, než tancovať a spievať celú noc? 


Viac o mestách Phoenix a Scottsdale


Vždy môžete očakávať, že počasie vo Phoenixe/Scottsdale bude ideálne. Aj v polovici októbra bude teplo a maximálne teploty budú okolo 32 °C. Rána a večery budú mať príjemných cca 20 °C. 


Hneď na druhej strane oproti nádhernému rezortu Westin Kierland Resort nájdete príjemné exteriérové nákupné centrá s priateľskou atmosférou, napríklad Kierland Commons. Poprechádzajte sa v slnkom zaliatych obchodoch, kam smú aj psi, alebo si sadnite do kaviarne na nejaký nápoj a obzerajte si okoloidúcich. 


Keď prídete do Phoenixu, zistíte, že je to najpriateľskejšie letisko v krajine a slnečná obloha vás vrelo privíta. Každý večer svojho pobytu môžete dokonca očakávať aj slávne a nádherné západy slnka. 


A čo ešte? Nezabudnite sa odfotiť s autochtónnym kaktusom Saguaro, ktorý rastie výlučne na púšti Sonoran Desert. Tieto ostnaté kaktusy s viacerými výhonkami dorastajú až do výšky 12 – 18 metrov a dožívajú sa 150 – 200 rokov. Okrem toho si dajte pozor na to, že Arizona má veľmi prísne predpisy týkajúce sa týchto druhov a zákon dokonca zakazuje ich zber, trhanie a ničenie.  


Kvalifikovali ste sa tento rok? Navštívte našu informačnú stránku, kde sa dozviete všetko, čo pred príchodom potrebujete vedieť, ako aj ďalšie veci, ktoré môžete počas svojho pobytu očakávať: http://pages.foreverliving.com/emr18

Súvisiace produkty