Zažijte globální rally v Dallasu: Vzrušující město, kde se dějí velké věci

V letošním roce společnost Forever vybrala vzrušující město Dallas v Texasu, aby zde od 22. do 30. dubna 2018 uspořádala Global Rally. Forever Business Owneři z více než 150 zemí z celého světa se sejdou, aby se dozvěděli o nových produktech, účastnili se zajímavých školení a inspirovali se povzbuzujícími příběhy z minulosti i budoucnosti společnosti Forever.

Ve chvílích, kdy se zrovna všichni nesetkáváte s novými přáteli a nebudujete svou kariéru na Global Rally Show, je tu Dallas, aby vás potrápil směsí různých kulturních lákadel, zvuků, vůní a zábavných aktivit.Dallas je domovem pestré směsice zážitků, které jsou ideální pro každého, s 10 regiony a 26 sousedstvími k prozkoumání. Je v současné době jedním z nejrychleji rostoucích měst ve Spojených státech a čtvrtou nejlidnatější metropolitní oblastí v zemi. Sláva města vyplynula z jeho historického vlivu jako střediska ropného a bavlnářského průmyslu a jeho strategického umístění na křižovatce železničních tratí.

Pokud jste milovníky umění, určitě navštivte Dallas Museum of Art (DMA). Založeno v roce 1903, patří DMA mezi 10 největších uměleckých muzeí v zemi. Najdete v něm více než 24 000 děl, která reprezentují 5000 let historie a různé mezinárodní kultury.


Muzeum se zavázalo zapojovat se do veřejného dění a nabízí širokou škálu aktivit od výstav a přednášek až po koncerty, literární události a dramatická a taneční představení. Od roku 2013 přivítalo více 3,2 milionu návštěvníků.DMA se nachází v oblasti Arts District, je přístupné veřejnosti a vstup je zdarma. Podívejte se na kalendář událostí a vychutnejte si umění.


 


Milovníkům historie doporučujeme navštívit i Dealey Plaza, národní historickou dominantu. Dealey Plaza, známý také jako „místo zrození Dallasu“, je městský park v okrese West End v centru města, nechvalně proslulý jako místo atentátu na Johna F. Kennedyho 22. listopadu 1963.

Chcete-li získat větší přehled o tom, co se stalo v onen osudný den, navštivte The Sixth Floor Museum (Muzeum v šestém patře). Expozice muzea prezentuje život, smrt a odkaz prezidenta Kennedyho. Odhaluje také výpovědi lidí, kteří byli v den jeho smrti skutečně u toho, a v promyšlené koncepci zobrazuje artefakty týkající se tragédie.Samozřejmě, žádná návštěva Dallasu není kompletní, aniž byste navštívili legendární Southfork Ranch, který byl po dobu 13 let a 356 epizod domovem slavného televizního seriálu „Dallas“. Southfork Ranch vzdává seriálu hold řadou zajímavostí, které lze vidět jak uvnitř budovy, tak mimo ni.
 


I dnes Southfork vítá návštěvníky z celého světa. Hosté chtějí vidět, kde byl Dallas natočen, a zažít luxusní životní styl, který proslavili Ewingové.


Prohlédněte si sídlo Ewingů a prožijte vzrušující okamžiky ze seriálu v expozici „Dallas Legends“, která představuje řadu zajímavých vzpomínek. Podívejte se na zbraň, která vystřelila na J.R.a, Lucyiny svatební šaty, rodinný strom Ewingů nebo Jockovo auto Lincoln Continental.Oddechněte si na prohlídce pozemků ranče, najezte se v restauraci Miss Ellie's Deli a nakupujte ve dvou tematických obchůdcích, které nabízejí pestrý výběr oblečení, doplňků, dárků a sběratelských předmětů.

Southfork Ranch je otevřen celoročně každý den a nabízí prohlídky s průvodcem. Nenechte si ujít šanci prozkoumat tento nádherný ranč a spatřit životní styl neslavně známých Ewingů. Vstupenky lze zakoupit předem online nebo osobně v obchodě se suvenýry přímo na Southforku.Ze všech těch prohlídek můžete dostat hlad. Nezapomeňte navštívit restaurace v obchodní čtvrti Central Business District. Naleznete zde všechny palety a styly chutí, ať už si chcete dát něco zcela běžného, nebo naopak luxusního. Vyzkoušejte Dakota's Steakhouse a jejich vyhlášenou „Prime rib“, vysokou roštěnou s kostí pečenou vcelku. Pokud máte náladu na něco thajského, podívejte se do Proof + Pantry. Na vynikající smažené kuře a hezký pocit z dobrého skutku zajděte do Café Momentum, neziskové jídelny.

Z této kopy aktivit je zjevné, že Dallas má pro každého něco. Bez ohledu na váš věk, původ nebo kulturu pro vás bude Dallas potěšením. Prozkoumejte tohle všechno a ještě mnohem více v jihozápadním městě, které nikdy nespí.

Prožijte svůj velký sen ve vzrušujícím městě Dallasu, kde se nedějí žádné malé věci.
 


Chcete-li se dozvědět o Dallasu více, navštivte stránku VisitDallas.com.