Znajdź, skup się, ukończ

W tym roku domem dla naszych Eagle Mangerów stał się jeden z największych statków floty Royal Caribbean. Czy wyobrażacie sobie, jak ogromny musi być statek, by pomieścić tysiące FBO i mieć lodowisko, teatr, tuziny butików i restauracji, wiele basenów i tysiące kabin? Wycieczkowiec, którym płynęliśmy, o trafnej nazwie The Freedom of the Seas, ma 338 metrów długości i 18 pokładów!


Oczywiście liczba ludzi, których może pomieścić robi wrażenie, jednak dla mnie najbardziej fascynująca była potęga maszynerii i to, jak jest ona obsługiwana przez załogę. Ostatniego dnia miałem okazję zwiedzić mostek kapitański. To niesamowite, że wystarczy kilka prostych instrumentów, by kapitan z łatwością sterował tym kolosem. Mały joystick i kilka zaworów precyzyjnie kontroluje olbrzymi statek, co przypomina o tym, że proste czynności, które wykonujemy mają ogromny wpływ na nasz biznes.


Tegoroczne szkolenia Eagle Managers Retreat koncentrowały się na trzech zadaniach – znajdź, skup się, ukończ. Znajdź: określ swoje cele. Czego oczekujesz od swojej biznesowej podróży Forever? Sporządź mapę. Skup się: Jak je urzeczywistnisz? Chwyć ster w swoje ręce. Ukończ: podejmij zobowiązanie, by osiągnąć swój cel i nie dać się zepchnąć z obranego kursu. Twój biznes może zdawać się kolosem o wielu ruchomych częściach, ale, tak jak w przypadku tego wielkiego statku, kiedy opanujesz parę drobiazgów, możesz zyskać potęgę i przyspieszenie! A jeśli potraktujesz okres kwalifikacyjny tak samo jak konieczność wejścia na pokład zanim statek odpłynie, zawsze dasz radę.


Teraz skupcie się na dopięciu kwalifikacji na Global Rally i Eagle Managers Retreat 2018. To ostatni kwartał roku, a ja jestem pewien, że jeśli włączycie w swój biznes zasadę „Znajdź, skup się, ukończ”, nic Was nie powstrzyma przed świętowaniem z nami 40. urodzin w USA.Keep Smiling,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products 

Powiązane produkty