Meklējot ticību


Es biju Lielbritānijas Veiksmes dienas aizskatuvē un satiku jauku jaunu ģimeni - vientuļo mammu un viņas mazo meitiņu. Meitene atbildēja, ka viņai ir astoņi gadi. Nosaukšu viņu par Ticību.


Es gribēju jums pastāstīt par šo mazo ģimeni, jo viņās es atpazinu daudzus no mums. Un saklausīju, ka miljoniem cilvēku visā šajā pasaulē ir līdzīgs optimisms un cerība nākotnei, jo ir Forever - pat, ja tas ir izaicinājums jau no pagātnes.


Kā jau teicu, Ticība parādīja man notis, ko viņa bija uzklausījusi no Veiksmes dienas runātājiem. Tās aprakstīja lietas: būt pozitīvam, pārvarēt šķēršļus, smaidīt no iekšpuses uz āru, smagi strādāt…utt. Viss, ko viņa rakstīja un zīmēja bija pozitīvs un motivējošs. Mani iedvesmoja viņas darbi un motivācija veikt piezīmes un pierakstīt savus pozitīvos novērojumus. Man arī aizkustināja, ka Forever,  ar viņas mammas palīdzību, mācīja tik daudzas spēcīgas un noderīgas dzīves mācības.


Katram no mums ir vēsture un ceļš, kas ir atvedis uz Forever. Mūsu stāsti ir ļoti atšķirīgi, detalizēti, bet vispārināti ļoti līdzīgi.  Laiks personīgajai izaugsmei, veselība, finanses, sabiedriskums vai viss iepriekš minētais, mēs esam šeit, lai uzlabotu savu dzīvi un atrisinātu rūpes, vai abi.


Ticības mamma man teica, ka agrāk viņai bija sarežģījumi, kas bija mazinājuši viņas uzticību, bet tagad, ar Forever saistībām, apmācībām un palielinātiem ienākumiem, viņa jūtas daudz labāk. Zinu, ka viņa nav viena šajā, es esmu saticis neskaitāmus vīriešus un sievietes, kas ir pilnībā izmainījuši savu ikdienu un esmu pateicīgs visiem sabiedrotajiem, tīklam, klientiem, FBO runātājiem un vadītājiem, kas ir gatavi palīdzēt mūsu FBO  visā pasaulē, lai justos labāk, lai atjaunotu savu uzticību. Nav labāka sajūta, kā redzēt mīlošu personu savā spogulī!


Atvadoties no Ticības un viņas mammas, abas izteica pateicību par Forever iespēju. Es sajutu viņu cerību un optimismu nākotnei, tā bija lieliska sajūta un esmu pateicīgs viņām un jums visiem pasaulē, kas ir izvēlējušies Forever kā savu transportlīdzekli, lai uzlabotu savu dzīvi un dzīvi tiem, kurus jūs mīlat.


Mūsu īsā tikšanās iedvesmoja mani, bet es bija arī mazliet sarūgtināts ar domu, ka ir pārāk daudz ģimeņu, kas nezina par Forever. Tik daudz varētu gūt labumu no tā, ko mēs piedāvājam. Tātad, es gribu izaicināt katru no jums darīt vairāk. Uzrunāt vairāk cilvēku, vairāk sazvanīties, vairāk satikties, dalīties un lietot vairāk produktu. Es atļaujos visiem mūsu valsts Menedžeriem, GLT un darbinieki visā pasaulē paziņot, ka mūsu jaunais mērķis ir DUBULTOT MŪSU PRODUKTU PĀRDOŠANU,  jo es ticu jums un tiešām jūtu atbildību, daloties ar mūsu iespēju ar tik daudz cilvēkiem, cik vien iespējams. Es esmu pārliecināts, ka, ja mēs visi tuvinātu mūsu komandas meklēt "ticību", nevis meklēt kredītpunktus, mēs varētu DUBULTOT MŪSU PRODUKTU PĀRDOŠANU. Daudzi teiks “ne tagad”, es sapratīšu to, bet daudzi teiks jā un, kas zin, kādu dienu jūs satiktu mazo meiteni un viņas skaisto mammu, un varu apsolīt, kad tas notiks, jūs to nekad neaizmirstu. Vismaz es noteikti ne!


Turpiniet smaidīt,


Gregg Maughan

Saistītie produkti