Znaleźć Wiarę


Kiedy podczas niedawnego Success Day w Wielkiej Brytanii stałem za kulisami, poznałem cudowną młodą rodzinę – samotną matkę i jej uroczą córeczkę. Z tego co pamiętam, dziewczynka powiedziała, że ma 8 lat. Będę ją nazywał Faith – Wiara.


Piszę o tej małej rodzinie, bo rozpoznałem w niej wielu z nas. Słuchając ich, myślałem o milionach ludzi na całym świecie, którzy dzięki Forever, z optymizmem i nadzieją patrzą w przyszłość, mimo że ich przeszłość pełna była wyzwań.


Kiedy rozmawialiśmy, Wiara pokazała mi notatki, zrobione podczas wystąpień różnych osób na Success Day. Zapisała rzeczy takie jak: bądź pozytywnie nastawiona, pokonuj przeszkody, szczerze się uśmiechaj, ciężko pracuj… itp. Wszystko, co zapisała, było pozytywne i motywujące. Zainspirowała mnie jej praca i motywacja, by notować pozytywne obserwacje. Wzruszyło mnie również to, że Forever, poprzez jej Mamę, daje je tak cenne i prawdziwe życiowe lekcje.


Każdy z nas przebył swoją podróż, która doprowadziła go do Forever. Nasze historie znacząco różnią się szczegółami, ale ogólnie są szalenie podobne. Czy chodzi o rozwój osobisty, zdrowie, finanse, towarzystwo, czy wszystko na raz, jesteśmy tu, by wzbogacić swoje życie i znaleźć rozwiązanie jednej, czy dwóch trosk.


Mama Wiary powiedziała mi, że trudne relacje z przeszłości nadwątliły jej pewność siebie. Jednak teraz, dzięki Forever i nowym relacjom, szkoleniom oraz rosnącym dochodom, czuje się o wiele lepiej. Wiem, że nie ona jedna, ponieważ poznałem mnóstwo osób z całego świata, które stają się mocniejsze. Jestem wdzięczny wszystkim sponsorom, crosslinom, klientom, mówcom i prezenterom, którzy chętnie pomagają FBO w budowaniu poczucia własnej wartości i odzyskiwaniu pewności siebie. Nie ma lepszego uczucia niż miłość do osoby, którą widzisz w lustrze!


Kiedy żegnałem się z Wiarą i jej mamą, obie wyraziły wdzięczność za szansę Forever. Poczułem ich nadzieję i optymizm na przyszłość – było to wspaniałe uczucie. Jestem wdzięczny zarówno im, jak i wszystkim innym na świecie, którzy wybrali Forever jako drogę do wzbogacenia życia swojego i swoich najbliższych.


Nasze krótkie spotkanie było bardzo inspirujące. Jednak nieco zasmuciła mnie myśl, że wciąż jest na świecie zbyt wiele rodzin, podobnych do rodziny Wiary, które jeszcze nie znają Forever. To, co mamy do zaoferowania mogłoby przynieść korzyści tak wielu ludziom. Dlatego chcę postawić każdemu z Was wyzwanie, byście robili jeszcze więcej. Rozmawiajcie z większą liczbą osób, prowadźcie więcej rozmów telefonicznych, chodźcie na więcej spotkań, sprzedawajcie i używajcie więcej produktów. Przekazałem Dyrektorom Krajowym, GLT i pracownikom, że naszym nowym celem jest PODWOIĆ SPRZEDAŻ, ponieważ w Was wierzę i naprawdę uważam, że spoczywa na nas odpowiedzialność podzielenia się tą szansą z jak największą liczbą ludzi. Jestem przekonany, że jeśli rekrutacji będzie towarzyszyła myśl o „Wiarach”, a nie case credits, damy radę PODWOIĆ SPRZEDAŻ. Wielu powie: „jeszcze nie”. Rozumiem to, ale z drugiej strony wiele osób powie: „tak”. I kto wie, może pewnego dnia poznacie dziewczynkę i jej piękną matkę. Gwarantuję, że kiedy tak się stanie, nigdy ich nie zapomnicie. Ja na pewno nie zapomnę!


Keep Smiling,


Gregg Maughan

Powiązane produkty