Meklējot iespēju

Pirms pāris mēnešiem, mēs runājām par inovācijām – par nepieciešamību panākt progresu un pieņemt pārmaiņas, paliekot nozīmīgiem un augošiem tajā ko mēs darām.  Bet, pārmaiņas iespējams ir grūti pieņemt. Lietas kuras mēs zinām un saprotam, vienmēr liekas vienkāršākas, nekā pieņemt pārmaiņas vai saskarties ar vēl nezināmo.

Tie, kuri apmeklēja Pasaules Saietu Dubaijā, zin, ka nebiju spējīgs pievienoties jums šajā pasākumā. Man, tās bija pārmaiņas, tas bija grūti un nebija viegli to pieņemt. Vai zināt, ka tas bija pirmais Forever Saiets, ko esmu palaidis garām?  Bet es apliecinu jums, tas nebija bez iemesla. Divi cilvēki, kas man ir ļoti svarīgi, nejutās labi, un, Rūta un es pieņēmām lēmumu palikt kopā ar viņiem, kamēr atgūs spēkus.

Viens no viņiem ir mans dārgais draugs un ir daļa no Forever ģimenes kopš paša sākuma.  Jūs visi zināt Rjay Lloyd.  Rjay un es esam kopā nogājuši garu ceļu. Patiesībā, mēs kopā gājām skolā un pat novecojam kopā ar tām pašām meitenēm!  Martā Rjay bija insults. Esmu laimīgs, ka varu dalīties ar jums, ka viņš ir labi atveseļojies un nebūs ilgi jāgaida kad dejos ar mums kopā nākošajā pasākumā!

Un otrs dārgāis draugs ir mana mazā māsa. Sjū šobrīd cīnās ar nopietnu slimību. Mēs ceram un lūdzam par lābāko, bet gribam būt viņu tuvumā, viņai un Rjay mēs esam vajadzīgi.

Kad mēs saskaramies ar izmaiņām un sarežģītiem lēmumiem, rodas iespējas.  Man, neapmeklējot Pasaules Saietu Dubaijā, bija iespēja pavadīt laiku kopā ar tiem, kam esmu vajadzīgs un paļauties uz Gregg vadību un spēju atzīmēt jūsu svētkus – kaut gan es zināju, ka viņš būs izcils! 

Gregg ir lielisks dēls un nepārspējams līderis mūsu kompānijā. Es esmu pārsteigs par to, ko viņš spēj panākt. Viņa dubultās pārdošanas kampaņa ir lieliska ideja, un es aicinu jūs to pieņemt un veicināt to jūsu komandās.  Kādas izmaiņas tas radīs, ja mēs visi izdarīsim kaut nedaudz vairāk!  

Tagad nevēlos, lai jūs domātu, ka nesvinēju jūsu panākumus esot prom!

Pateicoties tehnoloģijām, man bija iespēja skatīties Pasaules Saietu tiešraidē no mūsu sapulču zāles katru dienu, kopā ar citiem mūsu ofisa komandas speciālistiem – pat ar laika starpību! Zinu daudzus no jums jau ilgu laiku, tāpēc redzot jūs sasniedzam jaunu līmeni mūsu mārketinga plānā vai saņemot lielāku Prezidenta bonusu čeku, bija kā attalgojums man un biju priecīgs dalīties ar to šeit birojā.

Izmaiņas var būt grūtas – bet daudz apbrīnojamas lietas no tām var rasties un mēs esam lieliskā vietā, lai lēktu Forever nākotnē. Es esmu satraukts par kādu no jaunajām lietām, kas būs drīzumā – īpaši mūsu jaunā Aloe Vera Gel tetra iepakojumā. Šī ir inovācija ar kuru komanda ir strādājusi ilgu laiku un palīdzēs virzīt jūsu biznesu uz priekšu. 

Esiet drosmīgi. Nebaidieties no pārmaiņām un rodiet jaunu iespēju katrā šķērslī.
Vienmēr Jūsu,Rex Maughan