Odkrywanie szansy

Kilka miesięcy temu mówiliśmy o innowacyjności – o potrzebie postępu i akceptacji zmian po to, by pozostać na czasie i rozwijać się w swojej dziedzinie. Jednak czasem trudno jest pogodzić się ze zmianami. Łatwiej pozostać przy tym, co znane i zrozumiałe, niż podjąć ryzyko lub stawić czoła nieznanemu.


Ci z Was, którzy byli na Global Rally w Dubaju, wiedzą, że w tym roku nie mogłem do Was dołączyć. Dla mnie była to właśnie taka trudna zmiana – coś, czego nie traktuje się lekko. Czy wiecie, że to pierwszy Zjazd Forever, który ominąłem? Zapewniam Was jednak, że powody nie były błahe. Dwoje bardzo dla mnie ważnych osób nie miało się dobrze, więc razem z Ruth podjęliśmy decyzję, by pozostać przy nich podczas rekonwalescencji.


Jedna z tych osób to mój drogi przyjaciel, który należy do rodziny Forever od samego początku. Wszyscy znacie i kochacie Rjay’a Lloyda. Rjay i ja przebyliśmy razem długą drogę. Razem chodziliśmy do szkoły i nawet umawialiśmy się z tymi samymi dziewczętami! W marcu Rjay miał udar. Miło mi donieść, że jego rekonwalescencja przebiega dobrze i nie minie dużo czasu, gdy znów będzie z wami tańczył na następnej imprezie!


Druga osoba to moja młodsza siostra. Sue walczy obecnie z poważną chorobą. Nie tracimy nadziei i modlimy się za nią. Chcieliśmy pozostać blisko na wypadek, gdyby ona lub Rjay nas potrzebowali.


Gdy stajemy przed koniecznością dokonywania zmian i podejmowania trudnych decyzji, jednocześnie dostajemy szansę. Niemożność wyjazdu na Global Rally w Dubaju była dla mnie okazją do spędzenia czasu z tymi, którzy mnie potrzebowali i poleganiu na liderstwie Gregga oraz jego umiejętności świętowania Waszych sukcesów – wiedziałem, że będzie w tym świetny!


Gregg jest wspaniałym synem i fantastycznym liderem naszej firmy. Jestem dumny z jego osiągnięć. Jego inicjatywa Podwój swoją sprzedaż to świetny pomysł. Zachęcam, byście do niej dołączyli i promowali ją w swoich grupach. Jeśli każdy z nas zrobi odrobinę więcej, sprawi to ogromną różnicę!


Nie myślcie, że z daleka nie świętowałem Waszych sukcesów razem z Wami!


Dzięki technologii, mogłem co dzień oglądać transmisję na żywo z Global Rally, w zaciszu sali konferencyjnej, ze wspaniałymi pracownikami, którzy pozostali w Biurze Głównym – i to mimo różnicy czasu! Tak wielu z Was znam od dawna – oglądanie, jak osiągacie kolejny poziom w planie marketingowym lub odbieracie większy czek Chairman’s Bonus było dla mnie bardzo wzruszającym przeżyciem. Byłem wdzięczy, że mogę je dzielić z zespołem w biurze.


Zmiana może być trudna – może jednak prowadzić do niesamowitych rzeczy, a my jesteśmy w doskonałym miejscu, by wkroczyć z Forever w przyszłość. Jestem bardzo podekscytowany różnymi nowościami, które będą się pojawiały – zwłaszcza naszym nowym Aloe Vera Gel w opakowaniu Tetra Pak®. Nad tą innowacją zespół pracował od dawna – pomoże Wam ona jeszcze bardziej rozwinąć biznes.


Bądźcie śmiali. Nie bójcie się zmian i odkrywajcie szanse w każdym wyzwaniu.


 


Forever Wasz,Rex Maughan

Powiązane produkty