Fırsatı Bulun

Birkaç ay önce inovasyon hakkında konuştuk - ilerleme kaydetmek ve işimizle ilgili olmak ve yaptığımız işte büyümek için değişikliği kabul etme ihtiyacı! Fakat değişimi kabul etmek zor olabilir. Bildiğimiz ve anladığımız şeyler her zaman bir şans kullanmaktan veya bilinmeyenin karşısına çıkmaktan daha kolay görünüyor.

Dubai'deki Global Rally'de olanlar, bu sene katılamadığımın farkındalar. Benim için bu, sert ve hafifçe alınmayan bir değişiklikti. Bunun kaçırdığım ilk Forever Rallysi olduğunu biliyor muydunuz? Ancak sizi temin ederim ki, mecburen sizinle beraber olamadım. Benim için çok önemli olan iki kişi çok iyi değildi. Ruth ve ben onların iyileşme sürecinde yanlarında kalma kararı aldık.

Onlardan biri sevgili bir arkadaşım ve en başından beri Forever ailesinin bir parçası. Hepiniz Rjay Lloyd'u tanıyorsunuz ve seviyorsunuzdur. Rjay ve ben uzun bir yol gidiyoruz. Aslında birlikte okula gittik! Mart ayında Rjay felci geçirdi. Kendisinin iyi olduğunu ve sizinle bir sonraki etkinlikte beraber olacağını paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum!

Bahsettiğim diğer sevgili arkadaşım benim kız kardeşim. Sue, şu anda ciddi bir hastalıkla savaşıyor. En iyisini umuyor ve dua ediyoruz, ancak o ve Rjay'ın bize ihtiyacı olması durumunda yakın olmak istedik.

Değişiklikler ve zorlu kararlarla karşı karşıya olduğumuzdan, bir fırsat doğar. Benim için, Dubai'deki Global Rally'e katılamam, bana ihtiyaç duyanlarla vakit geçirmek ve başarılarını kutlama yeteneğine ve Gregg'in liderliğine güvenmek için bir fırsattı - onun üstesinden geleceğini biliyordum!

Gregg harika bir evlat ve firmamız için inanılmaz bir liderdir. Başarıları için heyecan duyuyorum. 2 Katı satış kampanyası harika bir fikir ve ben de bunu gruplarınıza anlatmanızı öneriyorum. Hepimiz biraz daha fazlasını yaparsak nasıl bir fark yaratırızr?


Başarınızı uzaktan kutlamadığımı düşünmeni istemiyorum!

Teknoloji sayesinde, zaman farkına rağmen, her gün yönetim kurulundan bazı arkadaşlarımla Global Rally canlı akışını izleyebildim! Birçoğunuz uzun süredir iş planımızda yeni bir seviyeye üzeye ulaştığınızı veya daha fazla kazanç sağlayacağınızı biliyorum. Dağıtılan bir çok Chairman's Bonus çeki benim için çok güzel bir deneyim oldu ve bunu buradaki ekibimizle paylaşmaktan dolayı minnettar oldum.

Değişim zor olabilir - ancak ondan şaşırtıcı şeyler elde edebiliriz ve biz şu anda Forever'ın geleceğine bir adım daha yaklaşıyoruz. Yakında çıkacak yeni şeylerden ötürü heyecan duyuyorum - özellikle de tetra ambalajındaki yeni Aloe Vera Gel. Bu yenilik, ekibimizin uzun süredir üzerinde çalıştığı bir değişiklik ve işinizi ileriye doğru ilerletmeye yardımcı olacak.

Cesur olun. Değişime uğramaktan ve her engelde bir fırsat bulmaktan korkmayın.

Sonsuza kadar sezinle,

Rex Maughan