Meklējot savu spēku

Vai kādreiz ir bijusi sajūta, ka spēki izsīkuši vai zaudēsiet? Miljardiem cilvēku visā pasaulē, joprojām ir reizes, kad jūtamies vieni vai nespējam pabeigt savas iesāktās lietas. Bet, tas ir ļoti tālu no šīs tēmas.

Šis ir stāsts par jaunu puisi un viņa tēvu, kuri pastaigājās mežā. Viņu ceļu šķērsoja liels baļķis. Satraukts un gatavs dižoties tēvam, zēns skrēja līdz baļķim un pārliecinājās par šķērsli.

Puika argriezās pie tēva un jautāja: “Vai tu domā, ka es varu pacelt šo baļķi, tēt?” Tēvs atbildēja, ka, ja viņš izmantotu visu savu spēku, viņš pilnībā varētu pacelt baļķi. Pārsteigts par izaicinājumu, puika ievilka dziļi elpu, atlocīja piedurknes un noliecās, lai paceltu baļķi. Viņš mēģināja ar visu spēku, vēlreiz un vēlreiz, kamēr vairs nespēja.

Bezcerīgs un apbēdināts par neveiksmi, viņš skatījās uz tēvu un teica: “Tu teici, ka es to varēšu!” Viņa tēvs pasmaidīja  un teica: “Es teicu, tu varētu pacelt, ja izmantotu visu savu spēku, bet tu nelūdzi manu palīdzību.”

Galu galā, nekad nav tāds laiks, kad mēs patiešām esam pilnīgi vieni šajā pasaulē. Kad mēs jūtamies bezspēcīgi novākt šķēršļus mūsu ceļā, ir tikai viens veids kā atrast risinājumu. Jautāt pēc palīdzības. Puika un viņa tēvs novāca no ceļa baļķi kopā un turpināja savu ceļojumu.

Tāpat kā zēnam, jums ir atbalsts no dažām ļoti spēcīgām personībām jūsu dzīvē – jūsu līderi un komandas biedri. Kopā, jūs veidojiet stipru cilvēku tīklu, kuri piepilda sapņus un gatavi darīt to, kas jādara, lai atrastu laimi un veiksmi sev un citiem.

Neatkarīgi no tā, ko dzīve sniedz, jūs esat pietiekami spēcīgi, lai saņemtu to visu. Jums tikai jāatceras izmantot visu savu spēku, kas ir jūsos un ap jums.


 


Vienmēr jūsu, 


Rex Maughan 
Founder and CEO 

Saistītie produkti