Finišēt

Kas ir tas, kas Olimpiskājās Spēlēs mūs tik ļoti aizrauj?

Kā Rex minēja pagājušajā mēnesī, sportā ir kaut kas neticami īpašs, kas vieno mūs sarunās par to. Nav grūti vilkt paralēles un līdzības sportiskiem sasniegumiem un mūsu uzņēmējdarbībai, tajos ir daudz kopīgu elementu. Bet šodien, es vēlos izcelt tikai vienu. Tā nav, ka šis atribūts būtu svarīgāks par citiem, Es to, vienkārši, neesmu dzirdējis pieminam biežāk . Tas atribūts ir - būt FINIŠĒTĀJAM.

Visiem čempioniem un veiksmīgiem cilvēkiem piemīt īpašība, kas liek finišēt, ka viņiem ir jāstartē. Rarely ir Olimpiskais čempions, persona, kas pabeidz darbu, kad sasniedz grūtības. Nav veiksmīgu tīkla speciālistu, kas izstājas. Pat saskaroties ar gandrīz redzamu sakāvi, čempions paliek cīņā, krīt un klūp līdz finišam. Pat, ja galīgajam rezultātam nav nozīmes, čempions neizstājas. Tā kļūst par personisko lietu. Pat tad, kad stadions ir tukšs, gaismas ir izslēgtas un visi ir devušies mājās, finišētājs vienmēr sasniedz gala līniju.

John Stephan Akhwari, Tanzānijas maratona skrējējs, pierādīja spēku finišējot Meksikas Olimpiskajās spēlēs 1968.gadā. Sacensību laikā, viņš smagi krita un salauza ceļgalu. Medicīnas darbinieki ieteica viņam izstāties no trases. Stundu pēc tam, kad uzvarētājs tika kronēts, tumšā un gandrīz tukšā stadionā, apsaitētais un asiņainais jauneklis ielēca sacensību finišā. Kad jautāja, kāpēc viņš nav izstājies, viņš pazemīgi un spēcīgi atbildēja, “Mana valsts mani nesūtīja 5,000 jūdzes, lai es startētu. Viņi sūtīja mani, lai finišētu.”

Kas jūs pievienojaties Forever, jūs pievienojaties, lai finišētu. Jūs pievienojaties, lai pretendētu uz mūsu veicināšanas programmām un, lai dalītos ar mūsu produktiem, ar tik daudz cilvēkiem cik iespējams. Jūs pievienojaties, lai celtu finansiālās iespējas un mainītu savu dzīvesveidu, jums un jūsu ģimenei. Neizstājieties tagad, palieciet trasē un jūs finišēsiet. Jūs esat finišētājs, un tas ir tas, kas padara jūs par spēcīgu biznesa īpašnieku.

Turpiniet smaidīt

Gregg Maughan 
Prezidents

Saistītie produkti