Ukończ bieg


Co jest takiego w Igrzyskach Olimpijskich, że tak przykuwają naszą uwagę?


Jak w ubiegłym miesiącu wspomniał Rex, sport ma w sobie coś szczególnego, co nas jednoczy i do nas przemawia. Analogie i paralele między dokonaniami sportowców, a sukcesem w naszym biznesie nasuwają się same, tak wiele mają wspólnych elementów. Jednak dziś chcę przywołać tylko jeden z nich. Atrybut ten nie jest ważniejszy niż inne, ale wydaje mi się, że zbyt rzadko się o nim wspomina. Chodzi o to, by KOŃCZYĆ BIEG.


Wszystkich mistrzów i ludzi sukcesu charakteryzuje ta cecha, która każe im ukończyć to, co zaczęli. Trudno uwierzyć, by mistrz olimpijski rezygnował w obliczu trudności. Odnoszący sukcesy networker nie jest osobą, która się poddaje. Nawet w obliczu niemal pewnej porażki, mistrz walczy, by choćby ostatkiem sił minąć linię mety. Nawet, gdy finalny wynik nie ma znaczenia, mistrz nie rezygnuje. To kwestia osobista. Nawet gdy stadion jest pusty, światła pogaszone i wszyscy rozeszli się już do domów, odnajduje linię mety.


John Stephen Akhwari, maratończyk z Tanzanii, pokazał siłę kończenia na Igrzyskach w Meksyku w 1968 r. Podczas wyczerpującego biegu nieszczęśliwie upadł i uszkodził sobie kolano. Został na miejscu opatrzony przez medyków, którzy poradzili mu, by się wycofał z biegu. Parę godzin po tym, jak zwycięzca ukończył maraton, na ciemniejący, niemal pusty stadion, wbiegł kuśtykając młody mężczyzna w bandażach i przekroczył linię mety. Zapytany, dlaczego nie zrezygnował, John Akhwari z pokorą i mocą odpowiedział: „Mój kraj nie wysłał mnie do kraju odległego o 5000 mil, abym zaczął bieg. Wysłano mnie, bym ukończył bieg.”


Kiedy dołączyłeś/-aś do Forever, dołączyłeś/-aś, by ukończyć.  By kwalifikować się w programach promocyjnych i dzielić się naszymi produktami z jak największą liczbą ludzi. Dołączyłeś/-aś, by dać sobie i swojej rodzinie finansową swobodę oraz nowy styl życia. Nie poddawaj się teraz, wytrwaj, a ukończysz bieg. Masz to w sobie, masz w sobie cechę, która każe ukończyć bieg i właśnie dzięki temu jesteś potężnym przedsiębiorcą.

Keep Smiling,

Gregg Maughan 
President

Powiązane produkty