CEĻŠ UZ RIO

Pasaules F.I.T. sportiste Barbara Filiou pārstāvēs Grieķiju Olimpiskajās Spēlēs Rio šajā gadā. Viņa stāsta par šo pieredzi.

Lai sasniegtu mērķi pretendējot uz Olimpiskajām Spēlēm, man bija jāpārceļās uz Krievijas Olimpisko Treniņu Centru, tālu prom no manas ģimenes un cilvēkiem kurus mīlu! 2 treniņu gados, tieši 2015. Pasaules Čempionātā , kvalificējos 2016.gada Olimpiskajām Spēlēm, es dzīvoju un trenējos Krievijā, mājās Atēnās, Grieķijā, ierados tikai Ziemassvētkos un Grieķijas Nacionālajā Čempionātā. Krievija ir vadošā valsts daudzus gadus ritmiskajā vingrošanā, kas ir iemesls manam lēmumam par pārcelšanos. Olimpiskais Treniņu Centrs Novogorskā ir mājvieta ne tikai labākajiem ritmikas vingrotājiem pasaulē, bet arī labākajiem un visvairāk pieredzējušajiem treneriem, topa horeogrāfiem, un tur ir pasaules klases mācību iekārtas, kas īpaši paredzētas ritmiskās vingrošanas vajadzībām. Pārcelšanās uz Krieviju ir devusi man iespēju mācīties no labākajiem, mācīties labāko vidū un un iegūt labāko mācību iespēju visā pasaulē.

Ritmiskā vingrošana ir grūts sporta veids, un tas prasa pavadīt daudz stundu ļoti grūtos ikdienas treniņos. Lielāko daļi mana laika es veltu treniņiem, līdz 8 stundām dienā, lai sasniegtu labākos rezultātus. Šī sagatavošanās ietver ne tikai manu vingrošanas programmas darbu, bet arī baleta treniņus, spēka, kardio treniņus un masāžu. Papildus fiziskajau sagatavošanai Olimpiskajā Treniņu Centrā, es piedalos 15 līdz 20 sacensībās gadā, tā, lai būtu sagatavota gan fiziski, gan psiholoģiski. Visiem sportistiem, sagatavoties garīgi ir tik pat svarīgi kā sagatavoties fiziski, kas ir iemesls, kāpēc mans plāns pirms lieliem turnīriem ietver vairākus mazākus.

Šī gada ceļš uz Olimpiskajām Spēlēm būs grūts, bet es to gaidu ar nepacietību, jo es cenšos būt labāka, kā jebkad iepriekš. Man ir svarīgi, ka esmu labā fiziskā formā un ar labu veselību, lai konkurētu par labāko rezultātu. Ritmiskā vingrošana ir mākslas sports, kas prasa detalizētu horeogrāfiju un sinhronizētas kustības harmonijā ar mūziku. Sakarā ar to, man ir nepieciešams uzlabot un pilnveidot katru mirkli un katru sīkumu katrā no manām četrām programmām. Tas prasa papildus stundas smagos treniņos, labu psiholoģisko stāvokli, un rūpes par manu diētu, lai nodrošinātu to, ka mans svars ir stabils. Lai cik daudz es rūpētos, Aloe Vera produkti ir ļoti svarīgi un palīdz ar atbalstu, izturību un atjauno, kad mans ķermenis ir izsmelts pēc treniņiem. Strādāju saviem mērķiem uz Olimpiskajām Spēlēm Rio, un turpināšu savus treniņus Krievijas Olimpiskajā Treniņu Centrā Novogorskā. Tas ļaus man turpināt mācības vislabākajos apstākļos. Es piedalīšos arī vairākos konkursos, kam gatavojos. Grafiks ietver daudz ceļojumus uz ārzemēm, tostarp Grand Prix pasākumi, Pasaules Kausi, Grieķijas Nacionālais Čempionāts un Eiropas Čempionāts. Vēlos sasniegt iespējami labākos rezultātus Pasaules kausā, kas ir nozīmīgi notikumi ceļā līdz Rio, bet 2016.gadā svarīgākais turnīrs man būs Eiropas čempionāts, kas notiks Holon, Izraēlā. Mans mērķis ir būt pirmajā sešiniekā, šajā pasākumā. Un beigās, ceļojums uz Brazīliju augustā, kur centīšos sasniegt manu vislielāko mērķi, būt pirmājā top 12 finālistu sarakstā 2016.gada Olimpiskajās Spēlēs!Barbara Filiou, Global F.I.T. Athlete