PĚT TIPŮ A TRIKŮ PO PRAZDNINÁCH

Všichni víme, že svátky jsou obdobím roku, kdy nám pokušení a nabitý rozvrh znesnadňují udržet si přehled o našem zdraví a fitness cílech.

Ale nenechme se svátky zviklat! Jestliže si stanovíme záměr strategicky provádět některé z níže uvedených tipů, můžeme se vrátit do hry a uplatňovat je až do příštích svátků. Zde je mých pět tipů a triků, které můžete uskutečnit již dnes!

1. 1.Nezaměřujte se na jídlo. . Nedopusťte, aby bylo středem vaší pozornosti, zaměřením či obsesí. Začněte rok tím, že strávíte čas s těmi, které máte rádi, a péčí o jiné osoby. Buďte vděční a buďte si vědomi svého jednání. Přemýšlejte o vytvoření denního režimu, který je pro vás zdravější než kdy dříve. Říkám všem svým klientům, aby používali pravidlo 80/20. Což znamená, aby 80 procent času jedli zdravé potraviny, jako je libové maso, zelenina, sacharidy a zdravé tuky. Ostatních 20 procent času si můžete trochu dopřávat. Neublíží vám to!

2. 2.Pijte hodně vody. . Vezměte svou tělesnou hmotnost a vydělte ji 68. Pijte výsledné číslo v litrech. Voda je důležitá pro různé a zřejmé důvody, ale hlavní důvod, proč ji musíme pít, jsou její detoxikační vlastnosti a odfiltrování některých dobrot, které konzumujeme.

3. 3.Berte jeden sáček Forever Fiber denně. Konzumace doporučené denní dávky zeleniny může být velmi náročná, zvláště když se po svátcích vracíte do normálního života. Užívání doplňků s vlákninou nabízí celou řadu zdravotních výhod. Může snížit hladinu cholesterolu, udržovat stabilní hladinu cukru v krvi, a pomůže vám nepřibírat na váze.

4. 4.Vyšlápněte schody. Pokud obvykle používáte výtah, abyste se dostali do své kanceláře nebo bytu, zvažte místo toho schody. Můžete také chodit po schodech během svých přestávek, abyste měli trochu pohybu. Doporučuji jít MINIMÁLNĚ jednou za dvě hodiny na pěti až desetiminutovou procházku.

5. 5.Spalte tuk již za čtyři minuty! Stáhněte si aplikaci "Tabata" do svého chytrého telefonu. Je to jeden z mých zdaleka nejoblíbenějších časovačů, určený k rychlému a efektivnímu spalování. Používáním této aplikace roztúrujete váš metabolizmus a vytvoříte efekt "po spálení", kdy spalujete kalorie po celý den. Provádějte cvičení po dobu 20 sekund, pak 10 sekund odpočívejte a toto opakujete osmkrát po dobu čtyř minut.

Příklad Tabata tréninku: toto cvičení vám zabere jen 16 minut a vše, co potřebujete, je vaše tělesná hmotnost!
Sada 1: kliky
Sada 2: prkno
Sada 3: dřepy
Sada 4: sed o zeď

Tyto tipy nejsou žádná velká věda a mohou se zdát přirozené, ale nezapomeňte, zdravý rozum není vždy běžnou praxí. Pomalu začněte implementovat tuto strategii do vašeho běžného života a myslím, že sami se sebou budete velmi spokojeni poté, co léto zaklepe na dveře. Navíc si vytvoříte zdravé návyky, které můžete uplatňovat po dalších prázdninách.


Jake Coyle, Světový F.I.T. Atlet

Související produkty