5 PADOMI & VILTĪBAS PĒC BRĪVDIENĀM

Mēs visi zinām, ka svētku sezona ir laiks gadā, kad kārdinājumi un aizņemtais grafiks, rada mums zaudējumus mūsu veselības un fitnesa mērķos.

Bet neļausim brīvdienām mūs pavilkt uz leju! Ja mēs izveidojam nolūku un stratēģiski rīkojamies kā minēts zemāk, mēs varam tikt atpakaļ uz ceļa un izmantot šos padomus nākamajām brīvdienām. Šeit ir mani top 5 padomi un viltības, kuras jūs varat īstenot ŠODIEN!

1. Nekoncentrējies uz pārtiku. Neliec pārtiku uzmanības centrā, fokusā vai neveido apsēstību. Gada sākšanos pavadiet ar tiem ko jūs mīlat, rūpējieties par citiem esot pateicīgs. Padomājiet par ikdienas rutīnu, kas tajā ir veselīgāks nekā agrāk. Es to saku visiem maniem klientiem, lai vienmēr izmanto 80/20. Kas vienkārši nozīmē 80 procenti no laika ēst veselīgu pārtiku, piemēram, liesu gaļu, dārzeņnus, kompleksos ogļhidrātus un veselīgos taukus. Pārējos 20 procentus laika veltīt sevis izdabāšanai. Tas jums nesāpēs!

2. Dzert daudz ūdens. Savu ķermeņa svaru un daliet to ar 2. Un dzeriet šo daudzumu uncēs (1oz ir 0,03l). Ūdens ir tik svarīgsndažādu un saprotamu iemeslu dēļ, bet galvenais iemesls, mums ir nepieciešams dzert labo detoksikācijas īpašību dēļ, un tas filtrē no mums ārā tās nevajadzīgās vielas ko pātērējam.

3. Lieto vienu paciņu Forever Fiber katru dienu. Ēst ieteicamo dienas devu ar dārzeņiem var būt ļoti grūti, īpaši ja esat aizņemts. Lietojot šķiedrvielu bagātinātāju saņemam virkni ar veselīgiem labumiem. Tas var samazināt holesterīna līmeni, uzturēt stabilu cukura līmeni asinīs, un palīdz jums neiegūt lieku svaru

4. Izmantot kāpnes. Ja jūs parasti izmantojat liftu, lai nokļūtu jūsu birojā vai dzīvoklī, mainiet pret kāpnēm. Jūs varat arī izmantot kāpnes, lai tikai iegūtu nedaudz kustības, kā pārtraukumu sēdēšanas laikā. Es ieteiktu piecelties minimālais reizi ik pēc divām stundām, un doties 5-10 minūšu pastaigā.

5. Sadedziniet taukus tikai 4 minūšu laikā! Lejupielādējiet aplikāciju “Tabata” savā viedtālrunī. Tas ir līdz šim viens no maniem mīļākajiem izmantotajiem taimeriem, lai sadedzinātu kalorijas ātri un efektīvi. Izmantojot šo aplikāciju gūsiet apgriezienus jūsu vielmaiņai un radīsiet "pēc dedzināšanas", kaloriju sadedzināsanu visu dienu. Jūs veiksiet vingrinājumu 20 sekundes, un tad atpūtīsieties 10 sekundes, atkārtojot 8 reizes, kopā patērējot 4 minūtes.

Piemērs no Tabata vingrinājumiem: Šis uzdevums aizņems 16 minūtes, un viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu ķermeņa svars!
1. daļa: Atspiedieni
2. daļa: Planks
3. daļa: PIetupieni
4. daļa: Sēdēt pie sienas

Šie padomi ir nav raķešu zinātne, un saprotami ar veselo saprātu, bet atcerieties, veselais saprāts, ne vienmēr ir ierasta prakse. Lēnām sāciet īstenot šo stratēģiju savā dzīvē šodien un es domāju jums būs ļoti apmierināti ar sevi, kad vasara riņķos jums apkārt. Plus, jūs izveidosiet veselīgus paradumus, kurus varēsiet izmantot nākamajā brīvdienu sezonā!


Blogs no: Jake Coyle, USA