NEPADODIES SAVU MĒRĶU PRIEKŠĀ

Marcus Leach dalās savos padomos, kā pieturēties pie saviem mērķiem 2016. gadā.

Šajā gada laikā cilvēki visā pasaulē sāk apmeklēt vingrošanas zāles, pērk labākas kvalitātes pārtiku un apņemas ieturēt veselīgāku dzīvesveidu. Dažiem tas būs tikai posms, citiem jaunā gada sākums tiešām būs starta signāls jaunam dzīvesveidam. Tātad, kā jūs varat garantēt, ka jūs esat viens no tiem, kam Jaungada apņemšanās ir nozīmīgas saistības, nevis tikai posms?

Manuprāt, jāsāk ar reāliem lēmumiem, nosakot mērķus pēc kuriem sniegties, bet ir arī reāli sasniedzmi. Cilvēki baidās no pārmaiņām, no tik straujām liela mēroga pārmaiņām savā dzīvesveidā, kas nav labākā ideja, ja vēlaties jaunu un saglabājamu dzīvesveidu. Tā vietā, manuprāt, uzsvars jāliek uz nelielām izmaiņām piemērojot tās konsekventi. Jūs būsiet pārsteigts, cik efektīvi šī pieeja pierādīs sevi laika gaitā.

Un tajā slēpjas galvenā atslēga, laiks. Tā pat kā dzīvē nav iespējams gūt tūlītējus rezultātus, kad runa ir par kļūšanu vingrākam un veselīgākam. Tas aizņem laiku, bet, runājot no pieredzes, tā noteikti ir vērtīga laika investīcija tagad, lai varētu baudīt labāku dzīvesveidu nākotnē. Tāpēc esiet gatavi saglabāt kursu, būs daži kāpumi un kritumi ceļā, bet izbaudiett ceļojumu un atcerieties, ka gala rezultāts būs tā vērts.

Lielisks veids, kā nodrošināt jūsu lēmuma noturību, ir atbildība. Tā dalās divās daļās, iekšējā un ārējā. Iekšējai atbildībai tiek uzticīgums sev, ja jūs teicāt, ka dosieties uz sporta zāli četras reizes nedēļā, dariet to. Tomēr daudz spēcīgāks līdzeklis ir ārējā atbildība, kas nozīmē atbildība pret citiem cilvēkiem.

Izstāstie cilvēkiem savus mērķus, dalieties ar jūsu lēmumu ar citiem un ļaujiet viņiem zināt, ko jūs dariet, lai to sasniegtu. Kad es sāku sava ķermeņa transformāciju es teicu to tik daudz cilvēkiem, cik varēju. Kāpēc? Jo, kad cilvēki zin, ko jūs darāt un jautā par to, tad nav nekas sliktāks kā pateikt viņiem ka jūs padevāties, un jūs atmetat mērķi pēc pāris nedēļām.

Ja jūsu mērķis ir iegūt sportiskumu, es ieteiktu jums to darīt, piedaloties pasākumos, kas jums sagādā prieku. Ja jums nepatīk skriešana, nav jēgas noteikt sev skriešanu trīs reizes nedēļā. Tā vietā, lai atrastu savus vingrinājumus, jūs atradīsiet attaisnojumus to nedarīt. Ir bezgalīgi daudz veidu kā vingrot un būt aktīvam, tāpēc izvēlēties tos, kas jums patīk, un vēl labāk darīt to kopā ar draugiem.

Man uzturs bija svarīgākā daļa no mana ķermeņa transformācijas un, pretēji plaši izplatītam uzskatam, ēst veselīgi nav garlaicīgi un jums nav jāsāk diēta. Tā vietā radīt veselīgu ilgtspējīgu dzīvesveidu, ko jūs varat saglabāt ne tikai uz sešām vai desmit nedēļām, bet uz mūžu. Esiet radošs ar savu pārtiku un izbaudiet katru maltīti. Tas ko mēs ēdam, ir daudz svarīgāk par vingrojumiem ko mēs darām, tiecoties pēc veselīga dzīvesveida.

Galu galā, lai spētu pieturēties pie veselīga dzīvesveida īstenošanas, kombinējot ar regulāru vingrošanu ar sabalansētu uzturu, darbojas katram individuāli. Ja tas ir pietiekami svarīgi, tad jums būs viegli pieturēties pie sava mērķa, jūs veiksiet nelielas izmaiņas un ziedosiet, to kas vajadzīgs, lai paliktu distancē un dzīvotu veselīgāku dzīvi. Veselīgu un aktīvu nākotni mums visiem.


Marcus Leach, Global F.I.T. komandas sportistsSeko Marcus video ceļojumam YouTube .