PADOMI KĀ IZSKATĪTIES LĀBĀK. JUSTIES LABĀK.

Pēc pavadītā pēdējā gada, gatavojoties un mācoties par manu pirmo sacensību (un sasniegt lieliskus rezultātus), esmu aicināts dalīties ar maniem labākajiem uztura un vingrojumu padomiem ar jums. Esmu dedzīgs palīdzot citiem ar uztura padomiem un fiziskām aktivitātēm, lai tā ir reāla privilēģija, lai varētu jums palīdzēt.

Uzturs

Uzturs ir atslēga, kā sagatavošanās un vienmēr ir pareizais pārtikas veids un pieejamās uzkodas; tas ir ļoti būtiski, kas attiecas gan uz to kas ir ledusskapī, gan uz to kad esat ceļā.

Es ieturu piecas mazas ēdienreizes dienā; vienmēr ietverot olbaltumvielas. Es rekomendēju lietot olbaltumvielas vismaz trīs reizes dienā, lai palīdzētu saglabāt liesos audu. Kā uzkoda man ir olbaltumvielu pankūkas, kuras es dievinu, jo tajās ir daudz olbaltumvielu un satur riekstus un sēklas, nevis augļus, kam var būt augsts cukura līmenis (šīs pankūkas var būt arī kā brokastis vai deserts). Es koncentrējos saglabājot savu glikozes līmenis asinīs ; ja vēlaties saldas lietas, lieliska uzkoda ir avokado vai pāris deserta karotes riekstu un sēklu.
Pirms gulētiešanas es ēdu grieķu jogurtu ar kausiņu proteīna pulveri un dāsnu apkaisu ar sasmalcinātām sēklām (piem. kā Chia, linsēklām, saulespuķu un ķirbju). Tās ir pilnas ar šķiedrvielām un olbaltumvielām, kā arī vitamīniem un minerālvielām.

Mani maltītes sastāv no zaļajiem dārzeņiem vai salātiem, un lasi vai mencu, steiku, vistu vai liesu liellopu malto gaļu , tītara vai brieža gaļu. Es gatavoju dārzeņus dažādos veidos; sajaucot ar kartupeļiem ir īpaši ātri un viegli. Man patīk izmantot svaigus garšaugus, piemēram, koriandru un baziliku, kā arī svaigas garšvielas, ieskaitot ingveru un čilli.

Dzeru melnu kafiju saglabājot savu piena devu līdz minimumam, tā es varu saņemt savus "labos taukus", no citiem avotiem. Mans jaunākā "mīlestība" ir 100% tīrs kakao! Šokolādholiķiem jāņem vērā: tas ir labs priekš jums! Tas ir lietderīgs magnija, kālija un dzelzs avots. Es vienkārši pievienot tējkaroti garšas radīšanai vai gatavojot dzērienu. Ja jums tiešām ir saldumu kāre, mēģiniet ksilītu kā saldinātāju, nevis cukuru.

Es esmu liels dzeramā ūdens aizstāvis, jo ūdens ir ļoti svarīgs daudziem mūsu organisma procesiem, un jums vajadzētu arī izmantot mūsu fantastiskos bagātinātājus; mana imūnsistēma gūst labumu no daudzām sastāvdaļām, kas ietvertas dažādajos Forever bagātinātājos.

Vingrinājumi

Treniņam ir ļoti svarīgi noteikt mērķi; veikt plānu un turēties pie tā! Konsekvence ir būtiska atslēga, lai uzturētu labus paradumus un sasniegt savus mērķus. Tā ir arī lieliska ideja iekļaut svara kontroles mācību vingrinājumus, jo tas attīsta liesos audus un sadedzina vairāk tauku. Es izmantoju HITT (aigstas intensitātes taktiskos treniņus) kuri ir īsi (lieko tauku dedzināšanai) un kardio veselībai – jūsu organisms vēl nav pieradis pie tā!

Jāiegūst jūsu organismam labas kvalitātes miegs, lai atjaunotos un atpūstos, ir ļoti svarīgi; es noteikti pamanu atsķirību sāpēs, ja nav bijis pietiekami daudz laika. Noslēgumā es lietoju Forever Garcinia Plus trīs reizes dienā – jo tas satur hromu, kas veicina normālu glikozes līmeņa uzturēšanu asinīs – Forever Therm divas reizes dienā, un mans apsolūtais favorīts, Argi+ – es to dievinu!

Šā gada laikā esmu atradis daudz jaunus paradumus ar ko esmu iekārdinājis savu ģimeni: Izzy (12) tagad iet uz sporta zāli un Max (10) patīk izpildīt mājās vēderpreses un pievilkšanās vilngrinājumus; viņš ir pat izstrādājis mini programmu! Es esmu patiešām laimīga, par pārsteidzošu un pozitīvu atbalstu no mana vīra, James, un visas manas ģimenes!

Blogs no: Sarah Matyjasik, UK