Parādi savus F.I.T. piederumus

Vai jūs esat vienmēr skrienošie vecāki, vai dedzīgs sportists katru dienu treniņā, jūsu F.I.T. būtība ir svarīga daļa no jūsu ikdienas. Ikvienam ir tādas lietas bez kurām nevar atstāt māju - no uzkodām līdz austiņām un viedajiem pulksteņiem! Kas ir tas, kas jums ir līdzi, kad jūs esat F.I.T.?

Parādiet savu F.I.T. piederumu, vienalga kur to esat atstājis, kad esat ceļā, izmanto haštag #LookBetterFeelBetter Facebook, Twitter un Instagram. 

Mēs pasniegsim lieliskas balvas tiem, kuri visvairāk parādīs savus radošos un foršos piederumus, dalīsies, iekļaujot atsauci F.I.T. gear, ($300 vērtībā) galvenās balvas ieguvēju  paziņosim 31.janvārī. Parādiet mums, kas jums ir! 

 Noteikumi & Norādījumi: 

1.  Kā laimēt. Konkursa uzvarētāji tiks izvēlēti, pamatojoties uz radošumu un kvalitāti. Ieraksti, kas saturēs medicīniskas vai cita veida neatbilstošas prasības, nebūs derīgi un var tikt izdzēsti. Ierasktiem jāiekļauj haštag #LookBetterFeelBetter un jābūt publiskiem Twitter, Instagram un/vai Facebook, lai mēs varētu novērtēt. 

2. Nav nepieciešams pirkums. Produktu iegāde vai pakalpojumi no Forever Living Products nepalielina jūsu izredzes uzvarēt. Iekļauti Facebook, Twitter un Instagram lietotāji visās Forever darbības valstīs. 

3. Balvas. Uzvarētāji tiks izvēlēti katru piektdienu no 10 rītā līdz 17:00  un paziņoti  Forever Living Products Global HQ Facebook Page un Instagram. Balvas sastāvēs no Forever Fast Break un Pro X2 batoniņiem un citiem Forever F.I.T. zīmola piederumiem. Lielā balvas ieguvējs saņems F.I.T. piederumus  $300 USD vērtībā. Galīgais uzvarētājs tiks izvēlēts 31. janvārī 10:00 un paziņots Forever Living Products Global HQ Facebook lapā. 

4. Darbības laiks. Ierakstiem jābūt publicētiem no 1. janvāra 12:00 MST līdz 31. janvārim, 12:00 MST. 

Saistītie produkti