Pokaż nas swój ekwipunek F.I.T.

Czy jesteś wiecznie zabieganym rodzicem, czy zapalonym triatlonistą, który codziennie trenuje, twoje akcesoria F.I.T. są ważnym elementem programu. Każdy z nas ma takie rzeczy, bez których nie rusza się z domu! Od przekąsek, przez słuchawki i smartwatche, do gumek do włosów! Co Ty zawsze masz przy sobie, kiedy szykujesz się do bycia F.I.T.?


Pokaż nam swoje akcesoria F.I.T., niezależnie od tego, gdzie je chowasz, ruszając w drogę – opublikuj zdjęcie na Facebooku, Twittrze i Instagramie, używają hasztagu #LookBetterFeelBetter.


Dla tych, którzy podzielą się najbardziej kreatywnymi, odjazdowymi miksami, mamy świetne nagrody, w tym ekwipunek F.I.T. (o wartości 300$) dla laureata nagrody głównej, którego wybierzemy 31 stycznia. Pokaż, co masz!


Zasady i wytyczne: 


1. Jak wygrać. Zwycięzcy zostaną wybrani w oparciu o kreatywność i jakość. Zgłoszenia, które zawierają roszczenia medyczne lub inne, niezgodne z Zasadami Działalności, nie będą brane pod uwagę i mogą zostać usunięte. Zgłoszenia muszą zawierać hasztag #LookBetterFeelBetter i zostać udostępnione publicznie na Twitterze, Instagramie i/lub Facebooku.


2. Zakupy nie są wymagane. Zakup produktów lub usług of Forever Living Products nie zwiększa szans na wygraną. Udział mogą brać użytkownicy Facebooka i Instagrama ze wszystkich Krajów Operacyjnych Forever.


3. Nagrody. Zwycięzcy będą wybierani w każdy piątek pomiędzy 10.00 a 17.00 MST i ogłaszani na stronach Facebook i Instagram Forever Living Products Global HQ. Nagrody będą się składały z batonów Forever Fast Break i Pro X2 oraz gadżetów F.I.T. Laureat nagrody głównej otrzyma ekwipunek F.I.T. o wartości 300$. Ostateczny zwycięzca zostanie wybrany 31 stycznia o 10.00 MST i ogłoszony na stronie Facebook Forever Living Products Global HQ.


4. Daty. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 stycznia 2017, 00.00 MST do 31 stycznia, do 24.00 MST.

Powiązane produkty