Modernizacje w obiektach Forever

Tym, czym Forever szczyci się najbardziej, jeśli chodzi o produkty, jest ich jakość. Forever Living Products działa od niemal 40 lat, z pasją dbając o to, by dostarczać produkty aloesowe najwyższej jakości – od rośliny, do produktu, dla ciebie.


Ostatnio nasze zakłady wytwórcze oraz plantacje aloe vera zostały znacząco zmodernizowane, by produkty Forever były jeszcze lepsze! Jeśli do tej pory nie czuliście ekscytacji na myśl o kulisach powstawania produktów Forever, na pewno ją poczujecie po przeczytaniu o tych fascynujących usprawnieniach!Universal Aloe 


Na plantacjach w Republice Dominikany są tysiące akrów aloe vera. A jeśli dodać do siebie aloes na Dominikanie i w Mission, w Teksasie, jasne jest, że Forever stało się liderem w uprawie tych niezwykłych roślin.


Niedawno Forever zainwestowało w modernizację zbiorników, maszyn i technologii, dzięki sprzętowi najnowszej generacji. To ogromne przedsięwzięcie jest potwierdzeniem zaangażowania naszego kierownictwa w troskę o to, by do naszych Forever Business Owners i klientów trafiał tylko aloes najwyższej jakości.


Universal Aloe zainicjowało również projekt rozszerzania pól aloesu, co obejmuje comiesięczne dodawanie akrów upraw. Dzięki temu Forever może rosnąć razem z twoim biznesem.


Aloe Vera of America


Czy byliście kiedyś w zakładach Aloe Vera of America (AVA) w Dallas, w Teksasie? Wiele produktów sprzedawanych na całym świecie przechodzi właśnie przez AVA. Co więcej, ostatnio AVA pobiła swój rekord wysyłając w świat dziewięćdziesiąt dwa 12-metrowe kontenery w ciągu jednego tygodnia! To naprawdę dużo produktów!


W Aloe Vera of America uruchomiono też niedawno nowy, wart miliony dolarów system ERP. Brzmi to jak skomplikowane technologiczne narzędzie, łatwo jednak zrozumieć, jak ogromny będzie miało ono wpływ na dostępność produktów i efektywność ich wytwarzania. Dzięki temu systemowi AVA zyska wgląd w etapy procesu produkcyjnego, począwszy od zapotrzebowania na produkty. Pracownicy w AVA będą mogli odpowiednio zaplanować dostawy surowców, by sprostać zapotrzebowaniu na produkty i sprawniej je wysyłać.


Czasem pozyskanie składników do produktów może zająć AVA aż trzy miesiące. Co więcej, każdy surowiec, który trafia do zakładów Forever, przechodzi rygorystyczne badania jakościowe, miesięcy zatem przybywa. W sumie więc, od zainicjowania procesu zamawiania do wysyłki gotowych produktów może minąć ponad pół roku. Nowy system ERP ułatwi AVA planowanie, byście dostawali produkty wtedy, gdy ich potrzebujecie. 

Forever Nutraceutical 


W 2018 roku Eagle Managerowie będą mieli okazję odwiedzić te nowoczesne zakłady o standardzie farmaceutycznym, w Phoenix w Arizonie. Możesz być wśród nich, jeśli uzyskasz kwalifikację! Jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że zobaczysz wtedy w akcji najnowszą technologię i sprzęt.


Od czasu globalnej eksplozji popularności F15, Forever Nutraceutical zainstalowało nową maszynę, by nadążyć za wzrostem. Wytwarza ona blistry, które z pewnością znacie z zestawów F15 i C9.


Zainstalowano też nową maszynę, która pakuje do saszetek ARGI+ i Forever Fiber – a kto wie, może w przyszłości również inne produkty. To tylko część pełnej modernizacji sprzętu w Forever Nutraceutical, która obejmuje też nowe maszyny do produkcji tabletek. Pomogą one Forever wytwarzać więcej suplementów diety, by sprostać globalnemu zapotrzebowaniu i rozwojowi. 

Forever Direct


Do ogromnego centrum dystrybucji w Holandii AVA wysyła kontenery przeznaczone na rynek europejski i afrykański. Pracownicy rozładowują przesyłki i rozsyłają produkty po całej Europie i Afryce.


Bardzo udanym projektem jest dla Forever Direct usługa bezpośrednich wysyłek do Francji, Skandynawii, Niemiec, Austrii i Beneluksu. Indywidualne zamówienia są kompletowane i przesyłane bezpośrednio do FBO w tych krajach. Dzięki temu Forever może utrzymać niższą cenę produktów przy szybkim tempie realizacji zamówień.


W Forever Direct zainwestowano również ostatnio 1,8 miliona dolarów, by zwiększyć przepustowość, odpowiednio do wciąż rosnącego rynku europejskiego. To powiększenie pomaga Forever przyspieszyć dystrybucję i jeszcze bardziej zwiększyć efektywność, dopełniając proces od rośliny, do produktu, dla ciebie.


Czy te niesamowite innowacje w technologii i wytwarzaniu budzą w was dumę #ForeverProud? Podzielcie się nimi na portalach społecznościowych używając hasztagu. A jeśli kiedykolwiek będziecie mieli okazję zwiedzać jeden z naszych obiektów, koniecznie róbcie zdjęcia, dzielcie się swoimi doświadczeniami i cieszcie oczy zakulisową pracą, która daje życie waszym ulubionym produktom Forever.

Powiązane produkty