Forever Giving ietekme uz bērnu vajadzībām

Viens cilvēks var kaut ko mainīt, un TU vari palīdzēt ziedojot šai  Forever Giving misijai! Bērni ir mūsu nākotne, kas ir iemesls, kāpēc reģistrēts 501- (c) (3), kas vērsts, lai  izmainītu atšķirības visā pasaulē, nodrošinot līdzekļus, iekārtas un izglītību, lai palīdzētu cīnīties pret nabadzību, badu un medicīnas pakalpojumu pieejamības trūkumu bērniem.

Jaunākie Forever Giving projekti

Sadarbība ar Apturi badu šodien  Johannesburgā, Dienvidāfrikā

Pasaules saiets aizveda mūsu uz Johannesburgu, Dienvidāfrikā, kur Forever Giving sadarbojās ar "Apturi badu šodien" projektu, ziedojot vairāk nekā $95,000 USD , jeb  500,000 maltītes bērniem. Forever Living Products bija iespēja palīdzēt iepakot šīs maltītes Pasaules saieta laikā un apmeklēt vienu no "Apturi badu šodien" lokācijām. 

Giving Back Fīniksā, Arizonā

Forever Giving ziedoja Skotsdeilas Rotari klubam, lai radītu "Ipašu dienu īpašiem bērniem", notikums par godu bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm Fīniksā, Arizonā. Vairāk kā 3,000 cilvēki piedzīvoja cerībām un  prieka pilnu dienu, kas paliks atmiņā ilgi.

Ātrā atbilde uz Nepālas zemestrīci

2015. gada aprīlī, Nepālu pārsteidza  spēcīga zemestrīce, kas izpostīja teritoriju. Tika novērtēts, ka mirušo skaits varētu pārsniegt 5500, ievainoto, pazudušo un bezpajumtnieku skaits bija pārāk liels, lai to precīzi noteiktu. Forever Giving rīkojās un ziedoja $20,000 USD, lai palīdzētu nodrošināt ārkārtas patvērumu un higiēnas preču komplektus tiem, kuri zaudējuši savas mājas.

Kā jūs varat palīdzēt

Brīvdienu sezona ir lielisks laiks, lai sniegtu, un tagad jūs varat iegādāties dāvanas, kas uztur šo misiju. Ar Amazon smaidu jūs varat atbalstīt Forever Giving vienkārši iepērkoties Amazon, kā to darījāt līdz šim.Tas ir lielisks veids, kā sniegt, ar katru pirkumu.


Lūk, kā pierakstīties:


1. Ej uz AmazonSmile.com, https://smile.amazon.com/ch/90-0511110, un Forever Philanthropies Inc. uzrādīs ka jūsu atbalstat labdarību.


2. Pierakstieties, izmantojot savu Amazon pieteikšanos


3. Iepērcies Amazon ar http://smile.amazon.com un 0.5% no jūsu pirkuma tiks novirzīti Forever Giving pēc izrakstīšanās

Radi atšķirību ziedojot Forever Giving

Viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir nodrošināt cilvēkus ar metodi iesaistīties, vai ar vienu darba dienu, vai ar pastāvīgiem ziedojumiem. Mēs apsolām, jūsu ieguldījums būs kā sadarbība ar mums, cīņā pret nabadzību, badu, dabas katastrofām un slimībām.

Esiet droši, ka 100% no jūsu ziedojumiem tiks novirsīti tieši atbalsta saņemšanai. Mēs varam lepoties ar caurskatāmību, lai jums nekad nav šaubu, ka jūsu ziedojumi palīdzēs tiem, kam tie nepieciešami. 

Šajā brīvdienu sezonā un 2017.gadā aicinām jums pieņemt lēmumu ko mainīt! Apskati http://forever-giving.org/donate tagad, lai sniegtu pozitīvu ietekmi bērniem, kam nepieciešama palīdzība.

Forever Giving ir reģistrēta kā 501(c)(3) bezpeļņas organizācija ASV. Iemaksas nedrīkst būt apliktas ar nodokļiem ASV nodokļu mērķiem. Lūdzu konsultējieties ar savu nodokļu konsultantu, lai uzzinātu vai jūsu ziedojums ir neapliekam ar nodokļiem. Visi ziedojumi tiks uzrādīti USD.