Forever Giving globalnie wspiera dzieci w potrzebie

Jedna osoba może coś zmienić, a TY możesz nam pomóc, wspierając Forever Giving! Dzieci są przyszłością i dlatego nasza fundacja skupia się na tym, by dostarczać fundusze, sprzęt i możliwości edukacyjne, i zmieniać świat wspierając walkę z ubóstwem, głodem i brakiem usług medycznych dostępnych dzieciom.

Ostatnie projekty Forever Giving

Współpraca ze Stop Hunger Now w Johannesburgu, RPA

Na Global Rally pojechaliśmy do Johannesburga, gdzie Forever Giving nawiązało współpracę ze Stop Hunger Now, by przekazać ponad 95 000 USD, czyli około 500 000 posiłków, z przeznaczeniem dla dzieci w regionie. Podczas Global Rally Forever Living Products miało okazję pomóc w pakowaniu tych posiłków, a także odwiedzić jedno z centrów dystrybucji Stop Hunger Now.

Odwdzięczanie się lokalnej społeczności w Phoenix, Arizona, USA

Forever Giving wsparło Scottsdale Rotary Club, by pomóc zorganizować Wyjątkowy Dzień dla Wyjątkowych Dzieci (ang. Special Day for Special Kids), radosną imprezę honorującą dzieci szczególnej troski i ich rodziny z okolic Phoenix. Ponad 3000 osób przeżyło dzień będący źródłem radości, nadziei i niezapomnianych wspomnień.


Szybka reakcja na trzęsienie ziemi w Nepalu

W kwietniu 2015 r. potężne trzęsienie ziemi nawiedziło Nepal. Liczbę ofiar szacowano na ponad 5 500 tysiąca osób, a liczba rannych, zaginionych i bezdomnych była zbyt wielka, by ją dokładnie wyliczyć. Forever Giving przekazało 20 000 USD na rzecz CARE International, by pomóc zapewnić schronienie i pakiety higieniczne tym, którzy stracili swoje domy.

Jak możesz pomóc z Amazon Smile

Okres świąteczny to wyśmienity czas, by odwdzięczyć się światu. Dzięki Amazon Smile, w bardzo prosty sposób możesz wesprzeć Forever Giving. Robisz zakupy na Amazonie tak samo, jak zwykle, ale dajesz o wiele wspanialszy dar!


Jak się zarejestrować:


1. Wejdź na AmazonSmile.com, https://smile.amazon.com/ch/90-0511110, a jako organizacja charytatywna do wsparcia pojawi się Forever Philanthropies Inc.


2. Zaloguj się, używając swojego loginu Amazon.


3. Zrób zakupy na Amazonie przez http://smile.amazon.com,a przy płatności 0,5% wartości zakupu trafi do Forever Giving.


Zmieniaj świat wspierając Forever Giving


Jednym z naszych głównych celów jest danie ludziom możliwości zaangażowania się – czy to poprzez jednorazową wpłatę, czy poprzez stałe datki. Gwarantujemy, że Twoje wsparcie zostanie właściwie wykorzystane i pomożesz nam walczyć z biedą, głodem, kataklizmami i chorobami.


Możesz mieć pewność, że 100% Twojej wpłaty trafi bezpośrednio do potrzebujących. Jesteśmy dumni z przejrzystości działania, dlatego nie musisz się zastanawiać, czy datki faktycznie pomogą ludziom w potrzebie.


Podejmij decyzję, by w 2017 r. pomóc zmieniać świat! Wejdź na http://forever-giving.org/donate już teraz, by wesprzeć potrzebujące dzieci.


Forever Giving to zarejestrowana (ang. registered 501(c)(3)) w USA organizacja non-profit. Podatnicy amerykańcy powinni móc odliczyć wpłaty od podatku. Skonsultuj się ze swoim doradcą podatkowym, by sprawdzić, czy możesz odliczyć wpłatę od podatku. Kwoty wszystkich wpłat będą pokazane w USD.