Forever Move - Získajte späť svoju nezávislosť z mladých čias

Predstavte si, že sa môžete voľne pohybovať – bez obmedzení, bez hraníc. Schopnosť hýbať sa berieme často ako samozrejmosť. Je to však viac, než len schopnosť hýbať kĺbmi a svalmi. Pohyb bez hraníc nám dáva slobodu zrýchliť smerom k dosahovaniu cieľov. 

Vieme, že to, ako sa fyzicky cítite, má veľký vplyv na všetky oblasti vášho života – osobnú, pracovnú, spoločenskú a emocionálnu. Veď nakoniec práve od toho je odvodená myšlienka „Vyzerať lepšie a cítiť sa lepšie“. 

Preto sme vyvinuli prípravok Move™prirodzenú zmes účinných zložiek na podporu zdravia svalov a kĺbov, ktorej sa nič na svete nevyrovná!

Už dávno vieme, že glukozamín a chondroitín pomáhajú kĺbom a svalom – no chceli sme viac. Potrebovali sme niečo, čo účinkuje rýchlo a má klinicky preskúmané výsledky, a tak sme využili to najlepšie z vedy a prírody, aby sme vytvorili kombináciu, ktorá prinesie potvrdené výsledky už o 7 – 10 dní. Vlastne sa preukázalo, že tento prípravok je takmer 5x klinicky účinnejší než samotný glukozamín a chondroitín!

Membrána vaječnej škrupiny, tzv. NEM®, je prirodzenou potravinovou zložkou, ktorá je zdrojom chondroitínu, kyseliny hyalurónovej, glykozaminoglykánov a kolagénu. Táto preskúmaná revolučná zložka podporuje zdravý rozsah pohybu, zvyšuje komfort a pružnosť kĺbov, podporuje zdravie chrupavky, zmierňuje stuhnutosť kĺbov a prispieva k rýchlej regenerácii po cvičení. Kto by povedal, že takáto jemná zložka má toľko sily? 

K nej sme pridali ďalšiu patentovanú zložku – kurkumín zo šafranu – a to nie v hocijakej podobe, ale vo verzii BioCurc, ktorá využíva chránenú patentovanú technológiu emulgácie. Šafran je už tisíce rokov známy tým, že podporuje zdravie kĺbov a zvyšuje silu antioxidantov v organizme. Tento patentovaný proces však zvyšuje biologickú dostupnosť o 200 %, čím organizmu umožňuje maximálne vstrebávanie, aby táto výnimočná zložka mohla účinkovať.

Vieme, že príroda dokáže byť mimoriadne osožná a sme vďační, že máme k dispozícii vedecké poznatky, vďaka ktorým dokážeme tieto výnimočné látky extrahovať a pretaviť ich do tohto účinného produktu. 

Forever Move™ môžete očakávať v predaji v najbližších týždňoch!