Dostávejte zaplaceno s Forever GlobalPay

Začínají se vaše obchody rozjíždět? Možná, že je na vzestupu i vaše sponzorování. Gratulujeme! To je to, o čem je cesta Forever. Nyní je čas ujistit se, že dostanete zaplaceno. Nejrychlejší způsob, jak získat peníze, je aktivovat si účet Forever GlobalPay.

Aktivací účtu získáte přístup k informacím o platbách prostřednictvím počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. Můžete spravovat svůj účet a naplánovat platby, jak vám to bude vyhovovat.

Jak začít s Forever GlobalPay

Existují tři důležité kroky, které musíte udělat, abyste získali své bonusy. Je to snadné a máme k dispozici video návody, které vám při aktivování účtu pomohou.

Krok jedna: Potvrďte svůj kontaktní e-mail 

První věc, kterou je nutno udělat, je zkontrolovat váš FBO účet a ověřit, zda zde máte uveden správný e-mail. Právě prostřednictvím e-mailu budete upozorněni na nové platby a bonusy, takže je důležité zajistit, aby se tato oznámení dostala na správnou adresu. Pokud budete potřebovat provést změnu, aktualizujte svůj profil nebo se obraťte na svou domovskou kancelář.Krok dvě: Aktivujte svůj FGP účet, jakmile obdržíte výplatní e-mail

Jakmile obdržíte svůj první e-mail s upozorněním na výplaty bonusů, musíte svůj účet aktivovat na adrese https://globalpay.foreverliving.com. Od této chvíle, kdykoli získáte bonus, budou peníze ve výplatním termínu vyplaceny na váš účet FGP a vy obdržíte upozornění o platbě na e-mail. Svůj účet nemusíte aktivovat, dokud neobdržíte svůj první bonus.

Krok tři: Vyberte si způsob platby a převodu peněz

S FGP si můžete vybrat z těchto možností:


  • Přímý vklad
  • Bankovní převod
  • Předplacená karta Visa
  • Nastavení plateb jednotlivě nebo trvalým příkazem

Proč Forever Global Pay?
 


Forever Global Pay zosobňuje všechny důvody, proč zejména jste se chtěli stát FBO: Pohodlí, flexibilitu a svobodu. Umožňuje vám přístup k vašemu účtu odkudkoli s připojením k internetu a vybrat si způsob, jakým dostanete zaplaceno.Veškerá podpora, kterou potřebujete v začátcích i poté

Jakmile nastane čas aktivovat váš účet, podívejte se na naši stránku užitečných rad na http://pages.foreverliving.com/fgp. Tato příručka obsahuje cenné informace a video návody, které vám pomohou nastavit váš účet a usnadnit si získávání bonusů.


Jsme rádi, že jste součástí naší rodiny Forever a jsme zde, abychom vás podpořili na této úžasné a posilující cestě. Forever GlobalPay bude pro vás a vaše rozrůstající se Forever podnikání velkým přínosem.* Možnosti výplaty se liší podle zemí. Navštivte http://pages.foreverliving.com/fgp pro více informací.