Wypłaty premii przez Forever Global Pay

Czy twoja sprzedaż zaczyna nabierać rozpędu? Może i sponsoring ma tendencję wzrostową? Gratulacje! O to chodzi w podróży Forever. Jeśli rozwijasz się globalnie i buduje biznes w Ameryce Północnej, najszybszym sposobem na otrzymywanie stamtąd premii jest aktywacja konta Forever Global Pay.


Aktywacja konta daje ci dostęp do informacji o wypłatach – z komputera, smartfonu lub tabletu. Możesz zarządzać swoim kontem oraz płatnościami w dowolnej chwili i na własnych warunkach.


 


Jak aktywować Forever Global Pay


Aby otrzymywać premie tą drogą, musisz wykonać trzy ważne kroki. Są one bardzo proste, a dodatkowo mamy też tutoriale video, które pomogą Ci aktywować konto.


 


Krok pierwszy: potwierdź adres e-mail.


Przede wszystkim, sprawdź swoje konto na stronie FBO, aby zweryfikować, czy podany jest prawidłowy adres e-mail. Pocztą elektroniczną będziesz otrzymywać powiadomienia o premiach, dlatego warto, by trafiały pod właściwy adres. Jeśli chcesz zmienić adres e-mail, zaktualizuj swój profil na stronie FBO lub skontaktuj się ze swoim biurem krajowym.


 


Krok drugi: kiedy otrzymasz wiadomość e-mail o premii, aktywuj swoje konto FGP.


Jak tylko otrzymasz e-mail z informacją o pierwszej premii, aktywuj konto na stronie: https://globalpay.foreverliving.com. Kiedy to zrobisz, każda wypracowana przez Ciebie premia będzie wpłacana na twoje konto FGP, a ty otrzymasz powiadomienie e-mailem. Nie musisz aktywować swojego konta, dopóki nie uzyskasz pierwszej premii.


 


Krok trzeci: wybierz sposób, w jaki chcesz otrzymywać i przelewać pieniądze!


W FGP możesz wybierać spośród następujących opcji:


  • Bezpośredni depozyt
  • Przelew
  • Karta przedpłacona Visa
  • Płatności inicjowane pojedynczo lub automatyczne przelewy

 


Dlaczego Forever Global Pay?


Forever Global Pay ma te same atuty, które skłoniły cię do tego, by zostać FBO. To wygoda, elastyczność i swoboda. Masz dostęp do swojego konta z każdego miejsca, gdzie jest połączenie internetowe i możesz wybrać najlepszy sposób wypłaty.


 


Pełne wsparcie


Kiedy przyjdzie czas na aktywację konta, wejdź na bardzo pomocną stronę: http://pages.foreverliving.com/fgp. Znajdziesz tam przydatne informacje i samouczki wideo, które pomogą Ci prawidłowo skonfigurować konto i ułatwią szybki dostęp do premii.


Bardzo się cieszymy, że należysz do rodziny Forever i jesteśmy tu po to, by wspierać cię w tej wspaniałej podróży. Forever Global Pay będzie cenną pomocą dla twojego rosnącego biznesu Forever.


 


* Opcje wypłat różnią się w zależności od kraju. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na http://pages.foreverliving.com/fgp.