Kompletné a špičkové ošetrenie po opaľovaní!

K letu nesmie chýbať more, slnko a veľa zábavy, ale práve slnko a more môžu poškodiť alebo vysušiť pokožku, čo spôsobí stratu jej elasticity. Na konci dňa na pláži však musíme byť fit, aby sme si vychutnali večer s priateľm, s rodinou a dali priestor zábave v spoločnosti. Ak chcete vyzerať dokonale a súčasne hydratovať a vyživovať pokožku, spoločnosť Forever vytvorila výrobky, ktoré nesmú chýbať vo vašej dovolenkovej kozmetickej výbave. Pre ošetrenie pokožky po opaľovaní vytvorila značka Forever jedinečný a fantastický čistý Gél Aloe Vera, ktorého výhody pre našu pleť sú dobre známe. Jeho skvelé upokojujúce, hydratujúce a zvláčňujúce vlastnosti pomôžu ošetriť vašu slnku vystavenú pokožku a zabránia jej vysušeniu.

1. Dodáva úľavu a sviežosť
Použite Aloe First na pokožku pre okamžitý pocit ÚĽAVY a SVIEŽOSTI. Má vysokú koncentráciu stabilizovaného gélu Aloe Vera, propolisu a mnohých liečivých bylinných výťažkov. Má upokojujúci účinok na pokožku. Gél používajte aj na ochranu vlasov pred ultrafialovým žiarením, aby ste zabránili ich vysychaniu a poškodeniu.

2. Upokojuje a zjemňuje
Aloe Vera Gelly, jedinečný krém na báze čistého gélu Aloe Vera, ktorý sa vyrába a stabilizuje na plantážach Forever, je riešením akýchkoľvek potrieb pokožky, najmä ak je vystavená stresu veľmi agresívnych faktorov ako vplyvy počasia, UVA a UVB lúče, slanosť.

3. Hydratuje
Aloe Lotion je mimoriadne koncentrované telové mlieko obohatené o jojobový olej a vitamín E. Zmierňuje podráždenie pokožky, hydratuje a vyživuje ju. Je ideálne pre pleť, ktorá bola pridlho vystavená slnku a vetru. Môže sa použiť na tvár, ako aj na telo a výsledky hydratácie budú naozaj mimoriadne.

Po ukončení ošetrenia týmito troma fantastickými výrobkami budete pripravení na zábavu počas letných večerov. Vaša pokožka bude lesklá a opálenie bude vynikať pod hviezdnou oblohou, na ktorú budete dlho spomínať. Nikdy sa nezabudnite postarať o naše telo a vytvorte prvú ochrannú bariéru pokožke.
 

Súvisiace produkty