Global Rally 2017: Eşi Benzeri Olmayan Bir Etkinlik

 2-10 Nisan 2017, dünya çapında Forever İş Sahipleri için yılda bir kez yapılan bu etkinlik, kutlama ve eğitimi haftasını berber kutladık. FBO'ların her Nisan ayında deneyimlediği bu etkinliğin başka bir benzeri yok. Hawaii, Londra, Singapur, Johannesburg'a gittik ve bu yıl Dubai'de buluşmak için çöl'e gittik!

Binlerce FBO, Dubai'nin merkezinde kalma şansının elde etti, Ortadoğunun misafirperverliğini gördüler. Bazıları dünyanın en uzun binası olan Burj Khalifa'nın çarpıcı manzarasıyla büyülendi, bazıları ise ikonik Burj Al Arabı izledi.

Bu haftalık etkinliklere katılabilmek ve tüm aktivite ve seyahat masraflarını karşılamak için, FBO'lar bir takvim yılı içinde en az 1.500 CC elde etmiş veya Chairman's Bonus Teşviklerinde kalifiye olmalılar. Binlerce katılımcı katıldı, Dubai'nin lüks deneyimini yaşamak, 7 - 8 Nisan tarihleri ​​arasında düzenlenen Global Rally Show'a katılmak için daha fazla cesaret gösterdiler.


Lüks Bir Haftaya Başlarken

Eğlenceli, bir gün için her yıl Forever işindeki en iyi liderlerimizi, 5K katılımcılarını ve GLT davet ederek başlıyoruz. 5K yapanlar, Forever liderlerinden eğitim alma fırsatı bulur ve başarıya ulaşan diğer FBO'larla tanışırlar ve başarı ipuçlarını birbirleriyle paylaşır. Fakat bu inanılmaz günde liderlerimizin paylaştığı tek şey bu değildi!Dörtxdört arabaylarıyla, 5K Akşam Yemeğine gitmek için çöl tepelerinde ilerlediler. Forever temalı kına dövmeleri, nargile,


göbek dansı ve deve sürmek! Her yıl, 5K kazananlar, kendileri için gerçekten büyüleyici bir şey olan Global Rally destinasyonuna özgü lüks bir tecrübe yaşarlar. 

5K yapanların bir diğer kazancıı nedir? Tüm ilk kez 5K yapanlar ertesi yıl Eagle Manage Retreat'e katılma fırsatı elde edecekler! Yani, bu yıl ilk kez kalifiye olanlar Phoenix, Arizona'da 2018'de şaşırtıcı birçok eğitim, network deneyimi yaşayacaklar!