Pasaules Saiets 2017: Pieredze, kā nekur citur

 
No 2.-10. aprīlim šogad, tika atzīmēta svētku nedēļa, svinības un biznesa apmācības, kas notiet tikai vienu reizi gadā Forever biznesa īpašniekiem no visas pasaules. Nav divu vienādu Pasaules Saietu. Mēs esam bijuši Hawaii, Londonā, Singapūrā, Johannesburgā un šogad, mēs devāmies uz tuksnesi, lai tiktos Dubaijā! 

Tūkstošiem biznesa īpašnieku uzsāka šo piedzīvojumu apmetoties pie mūsu viesmīlīgajiem saimniekiem Tuvajos Austrumos, kur viņiem bija iespēja palikt pašā Dubaijas epicentrā. Pilsētas panorāma mirdzēja mūsdienīgā arhitektūrā, vienalga kurā virzienā skatījās.Dažiem bija satriecošs skats uz Burj Khalifa, pasaules augstāko celtni, citi baudīja skatu uz ikonu Burj Al Arab.  

Lai kvalificētos šīm nedēļas aktivitātēm, lai saņemtu pilnas ērtības un ceļošanas kabatas naudu, FBĪ jāsasniedz vismaz 1,500 CC kalendārajā gadā, vai jākvalificējas Prezidenta Bonusu veicināšanas programmā. Tūkstoši kvalificējās, bet vēl vairāki piedzīvoja luksusa Dubaiju un apmeklēja Pasaules Saieta šovu 7. un 8. aprīlī. Kāpēc? Tas ir milzīgs piedzīvojums, kuru nevar izbaudīt nekur citur. 

Pavadi nedēļu greznībā

Jautrība katru gadu sākas pieaicinot mūsu top līderus Forever biznesā, 5K kvalifikantius un Pasaules Elites Komandu uz vienas dienas apmācībām, sadarbību un svinībām. 5K kvalifikanti saņem iespēju baudīt pieredzi speciālās mācībās no Forever līderiem un tiekas ar citiem līderiem, lai dalītos ar padomiem. Bet tas nebija viss, bija pārsteidzoša diena, kad līderi strādāja noliktavā. 

Viņi sakāpa 4x4 mašīnās un ceļoja pa tuksnesi, lai nonāktu 5K vakariņu galamērķī.Tā bija maģiska nakts, kas iekļāva Forever tematiskos hennas tetovējumus, ūdenspīpes, vēderdejotājas un izjādes ar kamieļiem! Katru gadu, 5K kvalifikanti piedzīvo luksusa pieredzi kādā no Pasaules Saieta galamērķiem, kurā valda kaut kas maģisks.  

Vēl kāds labums kvalificējoties 5K? Visi iegūst iespēju apmeklēt Menedžeru Ērgļu salidojumu nākošajā gadā! Tātad, pirmo reizi šī gada kvalifikanti varēs doties uz Fīniksu, Arizonā 2018.gadā, apmeklējot nepārspējamas apmācības, veidojot sadarbību un svinot svētkus!


Nedaudz biznesa, nedaudz izklaides
Tempā pārcelsimies uz labāko nedēļas daļu - Produktu atklāšana. Divi jauni Forever produkti tiek atklāti 2.5K kvalifikantiem un pārējiem. Kvalificēšanās šajā līmenī ir milzīga iespēja iegūt pirmavota apmācības par jaunajiem produktiem. Šajā gadā prezentējām Forever Move™ un infinite by Forever™. Bija iespēja arī padziļināti aplūkot, kā jaunā Forever F.I.T. aplikācija var palīdzēt celt ienākumus ar Clean 9, F15 un Vital 5. 

Aktivitātes diena vienmēr ir veids, Forever biznesa īpašniekiem sasprindzināt savus muskuļus un baudīt eksotisko galamērķi ar draugiem un ģimeni! Šoreiz, FBĪ devās uz Atlantis Aquaventure ūdens parku, atpūšoties Forever Move™ tematikā! Viņi brauca pa slidkalniņiem ar Forever Move™ saulesbrillēm un izbaudīja saules peldes - neaizmirstot lietot savus Forever Aloe Sunscreen. 

Ceturtdien visi bija atpakaļ kvalifikantu apmācībās, lai gatavotos nopietnam atspērienam savā Forever biznesā - Menedžeru Ērgļu veicināšanas programmai. Pasaules Saieta kvalifikantiem, Lido kā Ērglis ir laiks, kad iegūst izpratni par domāšanas veidu un praktiskus biznesa padomus, lai sasniegtu šo monumentālo programmu. Šajā gadā, īpašais viesis pievienojās Forever, lai rastu priekšstatu par mūsu biznesu. Viņa Augstība Šeihs Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, Dubaijas kroņprincis, veltīja laiku, lai noskatītos apmācību un runātu ar Forever vadītājiem. 

Tūkstošiem Prezidenta bonusu čeku saņēmēji svinēja skaistu vakaru atverot čekus, pasaulslavenās Burj Al Arab fonā. Pat Gregg Maughan un Forever vadošā komanda bija pārsteigti, kad Burj Al Arab tika izgaismots ar Forever logo un efektīvs salūts palīdzēja mums atklāt čeku atvēršanas brīdi. 795 FBĪ atvēra savus čekus, kopsummā 8 miljonu dolāru vērtībā! 

Lielais šovs

Šīs nedēļas kulminācija un lielā diena Pasaules Saietā - lielā šova diena. Šajā gadā, apmēram 12,000 FBĪ pulcējās, lai noskatītos viņu komandu Prezidenta Bonusu čeku pasniegšanu, pieredze ar aizraujošu izklaidi, klausīties iedvesmojošos Forever līderus un uzzināt pašas jaunākās ziņas, ieskaitot, kur notiks Menedžeru Ērgļu salidojums un Pasaules Saiets nākamājā gadā.  

No ielu tirdziņiem vecajā Dubaijā līdz burvju lampas berzēšanai, lai satiktu Džinu, FBĪ nopietni strādāja uz skatuves, lai saņemtu čeku! Vairāk kā $26 miljoni tika izsniegti bonusu čekos, lielākais $1.1 miljonu čeks nonāca pie Rolf Kipp, numur viens Forever Biznesa Īpašnieka pasaulē. 

Pasaules līmeņa pasākums, kas nepievīla. Tur bija episkās dejas ar F.I.T. treniņu instruktoriem uz skatuves, ar žilbinošiem cirka izpildītājiem un intensīviem sirdspukstiem ritmā ar Dhol Foundation bundziniekiem. Skatijāmies uz cilvēku pūli, kuri vienā telpā, pārstāvot desmitiem tautību, dzied, dejo un gavilē vienā balsī. 

FBĪ bija iespēja uzklausīt Forever līderus un viņu kaislīgos Forever Proud stāstus. Mēs saņēmām jaunāko informāciju par Forever Giving darbības principiem un progresējām ar 1 miljonu maltītēm šajā gadā. Visbeidzot, visi uzklausīja Gregg Maughan iedvesmojošo uzrunu par drosmīgo vīziju mūsu Forever biznesa nākotnē. 

Ir ļoti daudz priekšrocību,ja kvalificējaties Pasaules Saietam. Un ko jūs gaidāt? Nākošajā gadā, mēs atgriezīsimies mājās, lai nosvinētu 40 Forever gadus gan Pasaules Saietā, gan Menedžeru Ērgļu Salidojumā! Ceru jūs visus satikt tur.  

Lai noskatītos pilnu Pasaules Saieta lielā šova dienu, ej uz foreverliving.com/page/video. Apskati visu galeriju Forever Fotos