Global Rally 2017: Niezrównane przeżycia

 2-10 2017 r. kwietnia był tygodniem imprez, świętowania i szkoleń biznesowych, jakie stają się udziałem Forever Business Owners z całego świata tylko raz w roku. Nic nie może się równać z tym, co każdego roku w kwietniu przeżywają FBO, a przecież nie ma dwóch takich samych Global Rally. Byliśmy na Hawajach, w Londynie, Singapurze i Johannesburgu, a w tym roku wyruszyliśmy na pustynię, by spotkać się w Dubaju!


Tysiące FBO wybrało się w podróż do naszych gościnnych gospodarzy na Bliskim Wschodzie, by zamieszkać w samym centrum Dubaju. Gdziekolwiek nie spojrzeć, miasto wypełnia nowoczesna architektura – niektórzy mieli widok na zapierający dech w piersiach Burj Chalifa, najwyższy budynek na świecie, inni na kultowy Burj Al Arab.


Do udziału w tym pełnym wydarzeń tygodniu, z całkowicie opłaconymi kosztami wyjazdu, potrzebna jest kwalifikacja – uzyskanie co najmniej 1500 case credits w ciągu roku kalendarzowego lub realizacja programu Chairman’s Bonus. Kwalifikację wypracowały tysiące osób, a jeszcze więcej wyruszyło samodzielnie, by poznać Dubaj i wziąć udział w Global Rally Show 7 i 8 kwietnia. Dlaczego? Bo to naprawdę niezrównane przeżycie.
Luksusowy początek tygodnia

Co roku zaczynamy od zaproszenia Top Liderów Forever – laureatów 5K i Global Leadership Team – na dzień wypełniony szkoleniami, kontaktami i świetną zabawą. Laureaci 5K mają okazję wziąć udział w zaawansowanych szkoleniach prowadzonych przez liderów Forever oraz spotkać się z innymi odnoszącymi sukcesy FBO, by dzielić się podpowiedziami biznesowymi. A to nie wszystkie atrakcje tego niesamowitego dnia!

Autami z napędem na cztery koła liderzy pokonali pustynne wydmy, by dotrzeć na miejsce uroczystej kolacji 5K. To była magiczna noc – z tatuażami z henny z motywami Forever, fajkami wodnymi, tańcem brzucha i przejażdżkami na wielbłądach! Co roku, impreza dla laureatów 5K gwarantuje przeżycia unikalne dla miejsca, w którym odbywa się Global Rally i jest prawdziwie magiczne wydarzenie.  

Kolejna korzyść z kwalifikacji 5K? Wszyscy, którzy uzyskają ją po raz pierwszy, zapraszani są na następny Eagle Managers Retreat. Oznacza to, że wszyscy, którzy wypracują kwalifikację w tym roku, pojadą w 2018 r. do Phoenix w Arizonie, by tam wziąć udział w niesamowitych szkoleniach, budować relacje i świętować!


Trochę biznesu, trochę przyjemności

Wydarzenie goniło wydarzenie i kolejnym ekscytującym punktem programu tygodnia była prezentacja nowych produktów. Laureaci od 2.5K wzwyż poznali dwie nowości Forever. Kwalifikacja na tym poziomie pozwala na udział w pierwszych, rozbudowanych szkoleniach o nowych produktach. W tym roku laureaci zapoznali się bliżej z Forever Move™ i infinite by Forever™. Przyjrzeli się też dokładnie nowej aplikacji Forever F.I.T., która jeszcze zwiększy sukces Clean 9, F15 i Vital 5.


Dzień atrakcji jest zawsze okazją do rozruszania mieści i dobrej zabawy z przyjaciółmi i rodziną! W tym roku FBO wyruszyli do parku wodnego Atlantis Aquaventure, by spędzić tam dzień pod hasłem Forever Move™! Ruszyli na wodne zjeżdżalnie, przy których czekały okulary przeciwsłoneczne Forever Move™ i bawili się w słońcu – mamy nadzieję, że najpierw nałożyli Forever Aloe Sunscreen. 

Czwartek to powrót do pracy i udział w szkoleniu poświęconym znaczącemu kamieniowi milowemu biznesu Forever – Programowi Promocyjnemu Eagle Manager. Warsztaty Fly Like an Eagle to dla laureatów Global Rally okazja, by zgłębić odpowiednie podejście do biznesu i zyskać praktyczne porady, potrzebne do osiągnięcia tej kluczowej kwalifikacji. W tym roku dołączył do nas wyjątkowy gość, by przyjrzeć się, o co chodzi w tym biznesie. Jego wysokość szejk Hamdan ibn Muhammad Al Maktum, dubajski następca tronu poświęcił czas, by zobaczyć szkolenie i porozmawiać z zarządem Forever. 

Tego wieczoru setki laureatów Chariman’s Bonus otrzymały swoje czeki w cieniu majestatycznego, słynnego na cały świat Burj Al Arab. Nawet Gregg Maughan i zarząd firmy byli zaskoczeni, gdy Burj Al Arab rozświetliło logo Forever, a odliczaniu do odsłonięcia czeków towarzyszył pokaz fajerwerków. 795 FBO odkryło swoje czeki, które w sumie opiewały na niemal 8 milionów dolarów – a to tylko te rozdane podczas Chairman’s Bonus Party! 

 


Wielki Show


Kumulacją tygodnia są zawsze dni Global Rally Show. W tym roku około 12 000 FBO zgromadziło się, by kibicować swoim zespołom przy odbieraniu czeków Chairman’s Bonus, świetnie się bawić przy wyśmienitych pokazach rozrywkowych, słuchać inspirujących liderów Forever i poznawać najnowsze wiadomości Forever – takie, jak przyszłoroczna lokalizacja Eagle Managers Retreat i Global Rally.


Od targowania na się sukach starego Dubaju do pocierania magicznej lampy, aż pojawi się dżin, FBO na scenie ciężko pracowali na swoje czeki! Tym, którzy wypracowali kwalifikację Chairman’s Bonus wypłacono w sumie ponad 26 milionów dolarów, a imponujący czek o wartości 1,1 miliona dolarów trafił do Rolfa Kippa, FBO nr 1 na świecie.Rozrywka na Global Rally jest zawsze na światowym poziomie i w Dubaju było tak samo. Były epickie tańce z instruktorką F.I.T. nadającą rytm ze sceny, olśniewający występ cyrkowy i intensywny, pobudzający występ bębniarzy z Dhol Foundation. Widownia przedstawiała wspaniały widok – wielobarwny tłum różnych narodów, które razem śpiewały, tańczyły i wiwatowały.


FBO słuchali liderów Forever i ich pełnych pasji, dumnych historii Forever – Forever Proud. Poznaliśmy bieżące działania Forever Giving i postępy w realizacji celu spakowania 1 miliona posiłków w 2017 r. z Rise Against Hunger. Wreszcie, wszyscy z uwagą wysłuchali inspirującego przemówienia Gregga Maughana, który porównywał śmiałą wizję rozwoju Dubaju ze śmiałą wizją przyszłości biznesu Forever.


Kiedy kwalifikujesz się na Global Rally, czekają cię niezrównane przeżycia. Na co czekasz? Za rok jedziemy do domu świętować 40-lecie Forever na Global Rally i Eagle Managers Retreat! Mamy nadzieję, że do nas dołączysz.  

Obejrzyj tegoroczny Global Rally Show na foreverliving.com/page/video. Wszystkie zdjęcia znajdziesz na Forever Fotos