Global Rally 2018: Forever se vrací domů

Někdo by řekl, že Global Rally je impozantním závěrem každého roku ve společnosti Forever, ačkoli se koná v dubnu. Události, které se konají v rámci Global Rally, od Chairman 's Bonus šeků v hodnotě milionů dolarů až po představení nových produktů a nejvyšších úrovní prodeje v jednotlivých státech jsou velkolepým závěrem osobní cesty každého FBO a znamenají další úspěšný rok ve společnosti Forever.


V roce 2018 si připomeneme 40 silných let podnikání a přicházíme domů, abychom to oslavili!


22. - 30. dubna 2018 budou mít FBO, kteří se kvalifikují na Global Rally, možnost navštívit Dallas ve státě Texas a mnohé z jeho atrakcí, díky kterým je toto místo pro rodinu společnosti Forever takové výjimečné. Texas je domovem společnosti Aloe Vera of America a jedné ze tří plantáží, na kterých se aloe pěstuje. Proto je nejen vynikajícím místem na oslavu 40 let, ale i ideálním místem návratu ke kořenům společnosti Forever.


Doma se společností Forever


Společnost Aloe Vera of America se sídlem v Dallasu (Texas) je základním kamenem výroby pro celou naši činnost v oblasti aloe vera na světě. Odtud řídíme plantáže v Texasu a v Dominikánské republice, naše zpracovatelské zařízení ve městě Mission ve státě Texas, více než 8 milionů galonů gelu z aloe vera, které vyprodukujeme každý rok, a výrobu našich úspěšných řad produktů na bázi aloe vera.


Na co se tedy můžete těšit, když se na příští rok kvalifikujete na Global Rally? Není to jen šance nahlédnout do kuchyně společnosti Forever v USA, ale i možnost rozšířit naše celosvětové podnikání, získat více informací o hlavní části vertikální integrace společnosti Forever a možnost zjistit, díky čemu společnost Forever nabízí tu nejlepší příležitost na světě.


Chtěli jste vždy vědět, jaké je to pracovat v zařízení společnosti Forever nebo jaký je to pocit, pozorovat, jak se z rostliny aloe vera stane gel, který máme tak rádi? Toto je vaše šance, abyste to všechno zažili, a nejen to!


Hledáte další možnost, jak se spojit se společností Forever? Společnost Forever Resorts v celých Spojených státech vlastní a provozuje více než 40 jedinečných nemovitostí, které nabízejí ubytování, možnost trávení dovolené a zábavu. Jednou z našich nejoblíbenějších však je Southfork Ranch! Často se mu říká "nejslavnější ranč světa". Natáčel se zde totiž seriál společnosti CBS-TV s názvem "Dallas". Kvalifikovaní FBO budou mít během akce možnost prohlédnout si tuto vzrušující historickou nemovitost společnosti Forever.


Více o Dallasu


Věděli jste, že Dallas je nejnavštěvovanější místo v Texasu? Toto rozlehlé město s více než 12 000 stravovacími zařízeními a 4,6 miliony obyvateli má jižanský šarm. Město je jedinečnou směsí moderní a kovbojské kultury a má množství atrakcí, které musíte vidět.


Navštivte jedno z mnoha muzeí, které od sebe dělí 19 bloků, či rozsáhlé sportoviště, vyberte se na výlet do parku Texas Horse Park, kde si můžete ráno zajezdit, nebo si to namiřte do Reunion Tower Geo-Dec, kde budete mít uchvacující výhled na celé město.


Už se nemůžeme dočkat, abychom vás na příští rok "přivítali doma"!

Související produkty