Global Rally 2018: Forever wraca do domu

Można powiedzieć, że Global Rally to w biznesie Forever epickie ukoronowanie roku– mimo, że odbywa się w kwietniu. Miliony dolarów rozdawane w ramach Chairman’s Bonus, prezentacja nowych produktów i najlepszych krajów – atrakcje Global Rally to grand finale osobistej podróży każdego FBO i sukces kolejnego roku z Forever.


2018 to rok świętowania 40 lat działalności i aby to uczcić, wracamy do domu!


Od 22 do 30 kwietnia 2018 r. laureaci Global Rally będą mieli okazję poznać Dallas w Teksasie i jego liczne atrakcje, sprawiające, że jest to tak wyjątkowe miejsce dla rodziny Forever. Teksas, który jest siedzibą Aloe Vera of America i jednej z trzech plantacji aloesu, to nie tylko doskonałe miejsce na świętowanie 40. urodzin, ale także na powrót do korzeni Forever.


W domu Forever


Aloe Vera of America w Dallas to kluczowy zakład wytwórczy dla całej naszej ogólnoświatowej aloesowej działalności operacyjnej. Stąd kontrolujemy plantacje w Teksasie i Republice Dominikany, zakłady przetwórcze w Mission w Teksasie, ponad 30 milionów litrów miąższu aloesu rocznie oraz produkcję wielu z naszych produktów aloe vera.


Czego więc możesz się spodziewać realizując przyszłoroczną kwalifikację Global Rally? Jest to nie tylko szansa, by zobaczyć zaplecze Forever w USA – to szansa, by rozwinąć swój biznes globalnie, dowiedzieć się więcej o pionowej integracji Forever i przekonać na własne oczy, co sprawia, że Forever jest najwspanialszą szansą na świecie.


Zastanawiałeś/-aś się kiedyś, jak to jest pracować w zakładach Forever albo jakie to uczucie patrzeć, jak krzew aloesu zmienia się w nasz ukochany Aloe Vera Gel? Masz szansę tego doświadczyć!


Szukasz kolejnych okazji, by połączyć się z Forever? Forever Resorts posiada ponad 40 unikalnych nieruchomości wakacyjnych w różnych miejscach Stanów Zjednoczonych. Tak się jednak składa, że jednym z naszych ulubionych jest Southfork Ranch! Często nazywane jest ono „Najsłynniejszym Ranchem na Świecie”, bo to tu kręcono serial „Dallas” stacji CBS. Laureaci będą mieli okazję odwiedzić to ekscytujące, zabytkowe miejsce podczas wyjazdu.


Poznaj Dallas


Czy wiesz, że Dallas jest najpopularniejszym miejscem docelowym w Teksasie? Jest tu ponad 12 000 miejsc, gdzie można coś zjeść, a populacja miasta wynosi ponad 4,6 mln ludzi – to rozległe miasto ma południowy urok, oferuje unikalną mieszankę współczesności i tradycji kowbojskich oraz mnóstwo atrakcji.


Możesz odwiedzić jedno z wielu muzeów, położonych w promieniu 19 przecznic, podziwiać różnorodną scenę sportową, wybrać się na poranną przejażdżkę konną do Texas Horse Park lub wjechać na szczyt Reunion Tower GeO-Dec, by spojrzeć na metropolię z góry.


Już nie możemy się doczekać, by w przyszłym roku „powitać cię w domu”!

Powiązane produkty