Global Rally 2018: Forever sa vracia domov

Niekto by povedal, že Global Rally je impozantným záverom každého roka v spoločnosti Forever, hoci sa koná v apríli. Udalosti, ktoré sa konajú v rámci Global Rally, od Chairman's Bonus šekov v hodnote miliónov dolárov až po predstavenie nových produktov a najvyšších úrovní predaja v jednotlivých štátoch, sú veľkolepým záverom osobnej cesty každého jedného FBO a znamenajú ďalší úspešný rok v spoločnosti Forever.

V roku 2018 si pripomenieme 40 silných rokov podnikania a prichádzame domov, aby sme to oslávili!

22. - 30. apríla 2018 budú mať FBO, ktorí sa kvalifikujú na Global Rally, možnosť navštíviť Dallas v štáte Texas a mnohé z jeho atrakcií, vďaka ktorým je toto miesto pre rodinu spoločnosti Forever také výnimočné. Texas je domovom spoločnosti Aloe Vera of America a jednej z troch plantáží, na ktorých sa aloe pestuje. Preto je nielen vynikajúcim miestom na oslavu 40 rokov, ale aj ideálnym miestom návratu ku koreňom spoločnosti Forever.

Doma so spoločnosťou Forever

Spoločnosť Aloe Vera of America so sídlom v Dallase (Texas) je základným kameňom výroby pre celú našu činnosť v oblasti aloy vera na svete. Odtiaľto riadime plantáže v Texase a v Dominikánskej republike, naše spracovateľské zariadenie v meste Mission v štáte Texas, viac než 8 miliónov galónov gélu z aloe vera, ktoré vyprodukujeme každý rok, a výrobu našich úspešných radov produktov na báze aloe vera.

Na čo sa teda môžete tešiť, keď sa na budúci rok kvalifikujete na Global Rally? Nie je to len šanca nazrieť do kuchyne spoločnosti Forever v USA, ale aj možnosť rozšíriť naše celosvetové podnikanie, získať viac informácií o hlavnej časti vertikálnej integrácie spoločnosti Forever a možnosť zistiť, vďaka čomu spoločnosť Forever ponúka tú najlepšiu príležitosť na svete.

Chceli ste vždy vedieť, aké je to pracovať v zariadení spoločnosti Forever alebo aký je to pocit, pozorovať, ako sa z rastliny aloa vera stane gél, ktorý máme tak radi? Toto je vaša šanca, aby ste to všetko zažili, a nielen to!

Hľadáte ďalšiu možnosť, ako sa spojiť so spoločnosťou Forever? Spoločnosť Forever Resorts v celých Spojených štátoch vlastní a prevádzkuje viac než 40 jedinečných nehnuteľností, ktoré ponúkajú ubytovanie, možnosť trávenia dovolenky a zábavu. Jednou z našich najobľúbenejších však je Southfork Ranch! Často sa mu hovorí „najslávnejší ranč sveta“. Natáčal sa tu totiž seriál spoločnosti CBS-TV s názvom „Dallas“. Kvalifikovaní FBO budú mať počas podujatia možnosť prezrieť si túto vzrušujúcu historickú nehnuteľnosť spoločnosti Forever. 

Viac o Dallase

Vedeli ste, že Dallas je najnavštevovanejšie miesto v Texase? Toto rozľahlé mesto s viac než 12 000 stravovacími zariadeniami a 4,6 miliónmi obyvateľmi má južanský šarm. Mesto je jedinečnou zmesou modernej a kovbojskej kultúry a má množstvo atrakcií, ktoré musíte vidieť.

Navštívte jedno z mnohých múzeí, ktoré od seba delí 19 blokov, či rozsiahle športoviská, vyberte sa na výlet do parku Texas Horse Park, kde si môžete ráno zajazdiť, alebo si to namierte do Reunion Tower GeO-Dec, kde budete mať uchvacujúci výhľad na celé mesto.

Už sa nevieme dočkať, aby sme vás na budúci rok „privítali doma“!

Súvisiace produkty